• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Regulator tlaku servooleje - Calibra 4x4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
X3
Tuesday 02 May 2006 - 00:29:36 Citovat
Host
Zdar, znamy ma zasadni problem s Calibrou 4x4 turbo z roku 1993, typ motoru C20LET (= 2.0 benzin). Pravdepodobne nefunguje regulator tlaku servooleje. Ja tomu moc nerozumim takze nevim nakolik dobre to popisu: Regulator proste asi nereguluje, kompresor v soustave se zastavuje a uz se stalo, ze bouchnul bezpecnostni ventil a vsechen olej byl na silnici - nejedna se samozrejme o olej motoru, ale je to okruh pro posilovac brzd a rizeni... Docela si s tim uz nevi rady, jak se da zjistit ze je regulator OK / KO ? Kdo se v tom vyzna a umel by to opravit? Nevite o nejakem repasu nebo necem z vrakace? Calibra 4x4 turbo tu neni moc caste auto... diky za vase rady a nazory...
Martas
Tuesday 02 May 2006 - 06:24:50 Citovat
Host
X3 napsal ...

Zdar, znamy ma zasadni problem s Calibrou 4x4 turbo z roku 1993, typ motoru C20LET (= 2.0 benzin). Pravdepodobne nefunguje regulator tlaku servooleje. Ja tomu moc nerozumim takze nevim nakolik dobre to popisu: Regulator proste asi nereguluje, kompresor v soustave se zastavuje a uz se stalo, ze bouchnul bezpecnostni ventil a vsechen olej byl na silnici - nejedna se samozrejme o olej motoru, ale je to okruh pro posilovac brzd a rizeni... Docela si s tim uz nevi rady, jak se da zjistit ze je regulator OK / KO ? Kdo se v tom vyzna a umel by to opravit? Nevite o nejakem repasu nebo necem z vrakace? Calibra 4x4 turbo tu neni moc caste auto... diky za vase rady a nazory...


Podle tvyho popisu to tipuju spis na unik brzdove kapaliny nez oleje ne ?
Laco
Friday 17 August 2007 - 19:31:26 Citovat
Host
Mam taky isty problem ako ty udajne je chyba vtej guli asi praskla membrana treba ju vimenit ale za novu pouzitu nedavaj ja potrebujem ten regulator odkial viletela ta poistka porad mi gde by som ho zohnal.Alebo je chyba vniecom inom ak si nieco zistil tak prosim ta napis moj email Email

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1521 sec,0.1218 z toho dotazů.