• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pneu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pistique
Friday 28 April 2006 - 23:27:34 Citovat
Host
Zdravim vsetkych. Zaujima ma jedna vec. Mam v technicaku zapisany iba jeden rozmer kolies na OA, a to 175/80R14. Ked som toto auto kupil, bolo na tom 185/70R14. V prepoctoch a rozmeroch sa vyznam, o to mi nejde, ale je mozne nejako zlegalizovat aj iny rozmer pneumatik a diskov? Pretoze planujem do buducna aj 195 alebo 205 aj na vacsich diskoch a nebol by som rad, keby z toho vznikol nejaky problem. Samozrejme nie s autom ani s STK, to je v poho, ale pripadne s "gumkacmi". Je pravda, ze ma este nikdy nezastavili, ale vela u vas citam, ze mate s nimi sem-tam natahovacky... Vdaka za radu.
qpc
Saturday 29 April 2006 - 01:33:57 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
bud to jde u nějakejch prodejců(AEZ,AZEV,atd...)zy maj tabulky a certifikace,nebo se poptat u dovozce,jaké alternativy byly OK a nechat si to pak zapsat do velkého TP

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


K_P
Saturday 29 April 2006 - 10:19:45 Citovat
Host
Tady v ČR lze oficiálně a snadno zapsat do TP disky značek AEZ, DOTZ, ENZO, Dezent, BBS, Ronal, musíš je koupit ale jako nové. Už se to tu řešilo.

Dobře popsané jak postupovat je tady:
Odkaz

Oficiální stránky:
Odkaz
Odkaz

Jaké pneu tam zhruba dát se můžeš kouknout sám ještě než půjdeš někam k prodejci. Pokud na stránkách Alcaru klikneš na TUV certifikáty a provedeš nastavení vozu a vybraných kol tak se ti zobrazí TUV certifikát v pdfku, kde je to vypsané. Když si to při koupi disků vyžádá zákazník tak je to samozřejmě v češtině.

Starší auta tam nemají v systému, ale vyber si podle rozteče třeba VeBe. V certifikátu jsou potom vypsané i starší auta včetně VeA.
K_P
Saturday 29 April 2006 - 10:23:11 Citovat
Host
Vidím nahej zadek a myslím na Vectru, samozřejmě OA.
qpc
Saturday 29 April 2006 - 17:45:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
K-P: 1) u Alcaru jsem zadal značku,typ,model,motor,nabídlo mě to správně jen BBS (ty tym mam) ale na předek ani zadek mě to nic neukázalo... 2) vystavěj to na ten typ kol i když tam člověk nenakoupí?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


K-P
Saturday 29 April 2006 - 20:08:31 Citovat
Host
Jo koukám mají to nějaký zmatený, je tam i blbá rozteč 5x112, no co se dá dělat, ale vypadá že to není dotažený jenom u BBS. Jo není podmínkou, že se to musí kupovat přímo u nich v Praze. Kdokoliv kdo je jejich oficiální odběratel to může zajistit, je jich tady v ČR spousta, Alcar je největší dodavatel plecháčů a alu kol. Při objednávce kol zavolá prodejce do Alcaru, že chce typovej list, je tam chlapík který to má na starost, zajistí překlad a papíry a pak stačí postupovat jak je to na stránkách ministerstva.
qpc
Saturday 29 April 2006 - 21:02:49 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
K-p : no,když tam zadám Opel-vectra- i 500,tak se správně zadaj ty kola BBS,jiná se nedávaly,ale dále to nepokračuje.Alcar mam v Praze,tak se hold zajdu poptat.Asi nebudou mít radost,když nebudu chtít kupovat,ale pokusim se je zmást

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


K-P
Saturday 29 April 2006 - 22:37:19 Citovat
Host
qpc: nějak jsem nepochopil co od nich chceš. Nebo řešíš problém se zápisem?
qpc
Sunday 30 April 2006 - 17:08:02 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
K-P: přesně tak,jelikož mě ty blbouni napsali sice zvětšenej výkon,ale na 17" kola zapoměli,takže ten papír byse hodil..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


K-P
Sunday 30 April 2006 - 20:15:45 Citovat
Host
Tak to jsem zvědavej jak se na to budou tvářit. Když jsou ty disky ještě pořád ve výrobě tak by to snad mohlo projít za nějaký poplatek. Pokud se chceš dotázat emailem tak na jejich stránkách najdeš kontakty, dělá to pan Sleboda, nebo aspoň dělal ještě minulý rok.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1778 sec,0.1249 z toho dotazů.