• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrrrrrrrr z ventilace
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Wednesday 29 March 2006 - 21:40:27 Citovat
Host
ahoj, mam nejaky problem ve ventilaci/klimatizaci - na techto dvou obrazkach je videt odkud se zvuk ozyva. Jestli nekdo tusite co je tam za motorek/vrtulku a jak to opravit, tak diky. vrci v tom bez ohledu na to jestli ma zapnute nebo vypnute vetrani - pomuze jen vyndat pojistku ventilace
diky

zafira 2.0Di, r.v. 2000
Martin
Wednesday 29 March 2006 - 21:48:02 Citovat
Host
jeste ta adresa na obrazky: Odkaz
Lumpik
Wednesday 29 March 2006 - 22:12:24 Citovat
Host
ahoj, koukám, že jsi na tom stejně jako já....jukni na můj příspěvek Odkaz a na druhé stránce v polovině mám odkaz na obrázek. Je to lépe vidět, ale je to to samé. Nikde nikdo neví pořádně co to je, ale elektrikář mi přecvaknul jeden z drátků k tomu vedoucí a je klid. Údajně by se mělo jednat o klapku, která úplně uzavírá přívod teplé vody do tělesa.......sepíná se to až při tom, když otočíš knoflík regulace teploty úplně nakonec do studena. Takže prý pokud nepoužívám klimatizaci jako lednici a nedávám knoflík až nakonec, tak je tento servomotorek prý zbytečný a nemusím se s tím zatěžovat....... alespoň tak mi to bylo řečeno. Akorát musím otočit knoflíkem regulace teploty o cca půl cm více do studena než to začne chladit (než jsem dělal do té doby). Všechno mi jinak funguje v pohodě.
Martin
Wednesday 29 March 2006 - 22:21:48 Citovat
Host
pekna fotka:-) musel sis dat dost prace s tim rozebranim. zitra jedu do servisu (s necim jinym) a zkusim se zeptat co to je a za kolik mi to muzou opravit. podle ceny se rozhodnu, zda zvolim tvuj postup, nebo t o nechm opravit. dam tady pak vedet.

diky!
Lumpik
Wednesday 29 March 2006 - 23:04:31 Citovat
Host
hihihi no já měl štěstí, hledal jsem hledal až se mi ozval jeden šikula, který měl jedno topení ve sklepě rozebrané a obrázek mi poslal......alespoň je vidět o co jde......kvůli tomu by musela jít prý přístrojovka ven. Každopádně dej echo jak jsi dopadl.
Yper
Thursday 30 March 2006 - 09:07:06 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Abyste se nedivili, všiml jsem si, že některá auta mají na pylovém filtru mezeru mezi ním a plastem, takže může propadnout list se stromu a ten tam potom dělá paseku! Je to podobný zvuk jako když jsme zamlada dávali na zadní kolo bicyklu řehtačku z kelímku od limonády! ?lola

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martin
Thursday 30 March 2006 - 10:02:51 Citovat
Host
takze: technik v servisu (opel zraly) mi potvrdil co tady psal Lumpik. Oprava znamena rozebrat celou pristrojovou desku a nejlepsi reseni je "odborne ustipnout" prislusny dratek a delat jako by nic:-) Jinak by to samozrejme opravit dokazali, ale cena by byla vysoka - hlavne za cas straveny rozebranim a skladanim + cena soucastky.

Diky!
Martin
Thursday 30 March 2006 - 10:05:52 Citovat
Host
Yper napsal ...

Abyste se nedivili, všiml jsem si, že některá auta mají na pylovém filtru mezeru mezi ním a plastem, takže může propadnout list se stromu a ten tam potom dělá paseku! Je to podobný zvuk jako když jsme zamlada dávali na zadní kolo bicyklu řehtačku z kelímku od limonády! ?lola


Kdyz vyndas kaslik a oblozeni napravo od stredoveho panelu, tak se k te soucastce dostanes pomerne rychle. Pak uz jednoznacne poznas kdyz na ten valecek das prsty, ze vrni primo vnem.
Lumpik
Thursday 30 March 2006 - 11:13:16 Citovat
Host
mno já na něj přímo sahal, sice sem zalomil ruku jak nějakej zloděj , ale povedlo se a vím na 100% že to dělal onen motůrek. Alespoň u mne. Každopádně drátek je přeštíplý....je klid, vše funguje jak má, a proto to dále neřeším. Platit mraky peněz pro to abych měl na autě vše úplně bezvadné a vypláznout kvůlu tomu několik tisíc....eee hrozná myšlenka. To ty peníze dám raději bokem a koupím časem destičky a kotouče, vyjde na ty samé peníze, ale utratím je za věc, která je potřebná. __;
NIO
Thursday 30 March 2006 - 20:51:58 Citovat
Host
je to jednoduche vyndat i s topnym telesem, je tam misto ventilu jeste servomotorek a ten reaguje na otaceni cudlu na teplo a studeno. jako novy dil se to uz nečvyrabi a dodava se asi za 700 propjka a elektrika se uz nezapojiuje.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1825 sec,0.1455 z toho dotazů.