• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Praskle tesneni pod hlavou + jsou to vsude zlodeji!!!
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vodník
Tuesday 28 March 2006 - 13:49:10 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Ascona: Vím, že je tu možnost volby. Ale mám zkušenost, že bazary se Obch.Z. brání - právě z důvodů Tebou uvedených. Ale protože fandím Anonymnímu, přeju mu, aby to bylo tak, jak říkáš ty.
Anonymní
Tuesday 28 March 2006 - 13:50:32 Citovat
Host
Vodník napsal ...

Anonymní: ty víš, že trošku přeháním. Oba víme, že je to štrapác, s těmi soudy, a že cílem je utratit co nejméně peněz, tj. získat uznání záruky od prodávajícího cestou nejmenšího odporu, pochopitelně. Proto opět vřele doporučuju poradu s odborníky, pochopitelně. Já si celou historku představuju takto: pan Novák přijel s Oplem do bazaru, zač by ho jako vykoupili, oni řekli: co tomu je, on praví: chčije volej. A co myslíš, že oni se ani nezeptají, proč chčije volej? Ohó, zeptají, a velmi důkladně: to může být těsnění pod hlavou, nejspíš to je těsnění pod hlavou, prdlý těsnění tu má každej třetí auťák, to my poznáme, tak milej pane Novák, buď do toho vrazíte desítku a pak vám to vemem za pade, nebo to tu nechte za třicet a nazdar. On souhlasí, nechá to za třicet. Pak mezi šéfem bazaru a jeho technikem probíhá následující dialog: Franto, jak moc je to zlý? je to prdlý, šéfe, to je sichr, ale ono to ještě kousek popojede. Hele, kdo autům rozumí, ten od toho dá ruce pryč. Ale může to koupit nějakej debil, co nic nechápe (promiň, Anonymní, jen cituji... ), a ten než na to přijde, kde nám bude konec, žejo. A i kdyby na to přišel, tak ho vochčijem, protože tekoucí volej mu dáme do smouvy. Zkus to nabídnout za sto litrů, a kdyby to nešlo, tak to sundej na vosumdesát, a kdyby ani pak nic, tak já vyměnim to těsnění, to bude tak za bůra, a prodáme to za sto dvacet, páč plechy vypadaj furt celkem dobře.
Ascona: obávám se, že smlouva nebyla uzavřena podle obchodního, ale podle občanského zákoníku... pokud Anonymní není firmou. Ale jinak souhlasím, bránit se musí, výsledek nejistý, a to je podstatné - že není uvedeno prasklé těsnění pod hlavnou a já vznáším domněnku, téměř přesvědčení, že o tom bazar musel vědět.


Možná horší na tom je to, že to bylo koupený v autorizovanem opel servisu, takže žadný bazar nekde na paloucku, kde po nem za tyden neni ani stopa Jen tak mimochodem, kdyz jsem cetl 130 recenzi ojetych vozu od Sveta motoru, tak tam testovali ojetou Astru G r.v. 2 000, udajne 107 000 a psali tam, ze auto je ve skvelem stavu a pritom tam byla fotka, ze autu unikal olej z těsnění

Ascona
Tuesday 28 March 2006 - 13:54:52 Citovat
Host
Vodník napsal ...

Ascona: Vím, že je tu možnost volby. Ale mám zkušenost, že bazary se Obch.Z. brání - právě z důvodů Tebou uvedených. Ale protože fandím Anonymnímu, přeju mu, aby to bylo tak, jak říkáš ty.


Vis co, do dusledku to mas sumak....K soudu stejne nejspis nepujde, ani bych neradila, cekal by tak min. rok!!!!! Sice auto by si nechal opravit, ucty si ponechal a pak si nechal priznat soudem naklady s tim vsim spojene, jenze pokud mu jde o to, aby auto jezdilo a bylo vse co nejrychleji a za co nejmin vyreseno, tak doporucuji ten predzalobni pokus o smir. Jestli ma jeste znameho pravnika a hodi mu tam razitko, tak se zaleknou jedna dve, moc dobre vedi, ze by to u soudu projeli!!! Tak snad to vyjde _;
Martas
Tuesday 28 March 2006 - 13:55:53 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Možná horší na tom je to, že to bylo koupený v autorizovanem opel servisu, takže žadný bazar nekde na paloucku, kde po nem za tyden neni ani stopa Jen tak mimochodem, kdyz jsem cetl 130 recenzi ojetych vozu od Sveta motoru, tak tam testovali ojetou Astru G r.v. 2 000, udajne 107 000 a psali tam, ze auto je ve skvelem stavu a pritom tam byla fotka, ze autu unikal olej z těsnění



Jenomze valna vetsina pripadu kdy ti unika olej neni tesnenim pod hlavou ale tesnenim pod vikem ventilu nabo gufery.
Anonymní
Tuesday 28 March 2006 - 15:48:26 Citovat
Host
Martas napsal ...

Anonymní napsal ...

Možná horší na tom je to, že to bylo koupený v autorizovanem opel servisu, takže žadný bazar nekde na paloucku, kde po nem za tyden neni ani stopa Jen tak mimochodem, kdyz jsem cetl 130 recenzi ojetych vozu od Sveta motoru, tak tam testovali ojetou Astru G r.v. 2 000, udajne 107 000 a psali tam, ze auto je ve skvelem stavu a pritom tam byla fotka, ze autu unikal olej z těsnění




Potvrzuji, mel jsem podobny problem, mel jsem olej v delici rovine hlava blok, prijel jsem do Opel servisu v Praze a tam na mne hned vybalili, ze to je tesnenim pod hlavou a ze to bude stat 10 000,- Kc. Auto jsem sebral a odvezl garazovemu mechanikovi, ktery pretesnil viko ventilu a je pokoj, nikde zadny olej. Jen tak pro informaci, tuto diagnozu udeli u Opel Zraleho. Nevim jestli to byl mene zkuseny mechanik, ale musim rici ze mne to zklamalo nebot jsem byl s nimi pomerne spokojen.

Jenomze valna vetsina pripadu kdy ti unika olej neni tesnenim pod hlavou ale tesnenim pod vikem ventilu nabo gufery.

dada
Wednesday 29 March 2006 - 19:46:57 Citovat
Host
já koupil z16xe kombi r.v.2002 najeto 80tis před dvěma lety u steigera. Měnili mi zadní tlumiče a ůdajně gufero mezi motorem a spojkou. Gufero teče a jeden tlumič taky......najeto asi 20tis.....steiger černokostelecká pořád nějaký problém, steiger koněvova úplná pohoda, to je těžký, jak koupíš ojetinu jdeš do rizika
Vodník
Wednesday 29 March 2006 - 20:19:07 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Sakra, naskočila mi osmá hvězdička, měl bych se chvíli krotit... __;

[ Upraveno Wednesday 29 March 2006 - 23:13:24 ]
Jirka
Thursday 20 April 2006 - 20:54:22 Citovat
Host
Zdar chlapi,
Mám problém s egr-ventilem,jinak Astra 1,4CD,r.v.1998,motor,x14xe.
Vyčištěné sání nový erg,mám danou podložku a díru jak se vysouvá jehla.
A po nějakých deseti KM se rozvítí kontrolka motoru.Tak nevím čím to je,už jsem zoufalí může někdo poradit.

Dík

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1388 sec,0.1075 z toho dotazů.