• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zamek dveri - nejdou otevrit
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin pro NIO
Sunday 26 March 2006 - 21:29:06 Citovat
Host
Ahoj, calouneni muzu sundat, ale nevim jak "pustit do vodice signal na otevreni". Jak jsem pochopil z vasich doporuceni, tak to neni uplne na domaci opravu, takze to asi dam do servisu. Diky za rady!
prtka
Monday 27 March 2006 - 04:44:40 Citovat
Host
Martine..psali jsme ti to proto...když ti na to vlítne magor...tak ti to tam rozfláká na cimpr campr...dá se to otevřít..aniž by jsi něco rozsekal...když použiješ hledání..a zadáš třeba ..závoru...tak nejdeš ten postup...přesně popsaný..krok po kroku...ale je ti to prd platný..pokud nejsi kutil tým ?lola chápeš...je to dost náročné...Nio má pravdu...prvně musíš vyzkoušet jestli jde do zámku napětí...je tam..při otočení klíčku..nebo zmáčknutí centrálu...a je nárazové...jen chvilinku...pokud tam nic není...bude zřejmně problém v drátu...psal jsem ti to, aby sis udělal obrázek..když to budeš někam dávat...ať tě nelakují...když jsem to zažil poprvé...byl jsem v Oplu u nás...a ptal jsem se jich na to ...a řekli mi ,že to najde...že se musí rozřezat dveře...tak ať jsi na tyto typy připraven
Martin
Monday 27 March 2006 - 12:03:54 Citovat
Host
Tak jsem volal do Opel Zraly a dvere dokazi rozebrat a otevrit bez poskozeni za cca. 30 minut. To vypada dobre. Pak se uvidi jaka tam je zavada. Kazdopadne diky, protoze na zaklade tvych informaci, jsem vyzadoval konzultaci s technikem - nejdirive mi totiz nedokazali odhadnout dobu na otevreni (a pri jejich hodinove sazbe to muze byt hodne znat v celkove cene opravy). Dam pro zajimavost vedet jak jsem dopadl a kolik sem zaplatil. Diky, Martin
ps: mozna by byla zajimava rubrika, kde by byl uveden druh zavady a lidi z fora by zapisovali kolik a kde zaplatili. Bylo by to dobre jak pro posouzeni, ze nas nechtej natahnout, tak pro vyber servisu a jeho reference...
Martin - zak. vlakna
Thursday 30 March 2006 - 21:12:54 Citovat
Host
OPRAVENO. cena 1295 kc, bez poskozeni, praskly kabely ve dverich (tak jak predpovidal NIO).

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2087 sec,0.1825 z toho dotazů.