• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ASTRA G nema kontrolku svetel?
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Monday 20 March 2006 - 10:01:13 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Prazdroj napsal ...

Taky jsem jí postrádam ale už mám atomatické rosvícení světel tak už jí nepotřebuju....I když se světla nerosvítí tak to zjistí vlétě jenom policajti a zaplatím. Možná by bilo vhodný tam dát nějakej hlídač třebas KONTROLKU.


..nezlob! O čem tady asi mluvěj..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


siM.s
Monday 20 March 2006 - 23:22:32 Citovat
Host
K cemu je dobra?
K tomu, ze se nemusim za jizdy naklanet a cumet pres volant na vypinac jestli jsou svetla zapnute. Proste bych chtel jen mrknout na budiky, videt, ze svetla sviti a hotovo.

Samozrejme to neni smrtelne dulezita vec, ale hodi se. Ja se vsak ptal spise proto, ze u vsech aut to je, tak me zajimalo, jestli nemam treba vadnou zarovku.
Anonymní
Wednesday 22 March 2006 - 01:23:07 Citovat
Host
Martas napsal ...

Radek.km napsal ...
Taky chci dodělat mlhovku do pravýho světla. I když má prý svítit jen jedna kvůli tomu aby se nepletly s brzdama.


Kdyby tam vyrobce chtel davat dve tak je tam da, ma svitit jedna a kdyz ti sviti dve nekoho muzes zmast !!!



Má má, víš co věcí se má !!! Když do tebe někdo nabuří, tak né určitě proto, že ti svítí dvě mlhovky. určitě se dají od brzd rozeznat a kdo to nepozná ať si vezme brýle, nebo ať neleze za volant Navíc to vypadá daleko pěkněji, na to co má být se .....

pupan
Thursday 19 February 2015 - 19:54:35 Citovat
Host
t
To je treti svetova nebo tajny, ze sem nedate navod pro ty, kteri tu kontrolku chtej?!Vokecavat proc to nejde a bejt lhostejnej ke spolumajitelum opla,to se mi nelibi.Proste se z nejake svorkovnice vezme privod,ktery je aktivni pri zapnuti svetel a da se do svorkovnice pristrojovky, vyuzit zelenou: naklon svetel.Osobne vidim jednodussi vzit privod z osvetleni pristrojovky.
No a to je cely kram chytraci.Pupan/18.vuz/G-1.7 dti, jezdi super a za 5L.
Colommbo
Thursday 19 February 2015 - 21:30:56 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Že ti to ale trvalo, než ses rozhoupal, pupane... My chytráci sice kontrolku zapnutých světel nepotřebujeme, ale i tak moc díky!

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1524 sec,0.1217 z toho dotazů.