• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Topení OMEGA B
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
LudaS
Tuesday 14 December 2004 - 11:02:02
Host
Tak jeste jeden dotaz do diskuze - jak jste na tom s teplem - jak kdyľ to neľenu tak poměrně dlouho trvá neľ se auto ohřeje a začně topit - a to jeątě neni zima - to je normalní nebo je to na opravu?
riwal
Tuesday 14 December 2004 - 12:28:14
Host
Co je poměrně dlouho ??? Mě trvá aby začalo foukat aspoň teplé tak 2-3 km pomalý klidný jízdy, nevytáčim to, protoľe je to studený.
LudaS
Tuesday 14 December 2004 - 13:39:03
Host
No právě ľe kdyľ jedu takhle pomaloučku tak jedu klidně i deset km v pěkný kose... nějaký roletky který by se zvedli aľ se to ohřeje to asi nejni co?
riwal
Tuesday 14 December 2004 - 13:44:28
Host
A co teplota motoru stoupne ?? Kdyľ nastartujeą studený, ohřejvaj se hned hadice do chladiče ? Pokud bys měl tyto problémy, tak je to termostat a musí se vyměnit. ®ádný roletky tam nejsou proto je tam termostat. 10 km je opravdu hodně - to uľ mám provozní teplotu motoru a fouká to horký jaxviňa.
[ Edited Tue Dec 14 2004, 01:45PM ]
Anonymous
Tuesday 14 December 2004 - 13:56:39
Host
Dokonce to funguje tak ľe kdyľ se motor ohřeje a ty si pustíą topení na vyąąí výkon tak je zase zima (spadne teplota motoru) hmmm termostat.. to je radosti
Anonymous
Tuesday 14 December 2004 - 13:56:55
Host
Dokonce to funguje tak ľe kdyľ se motor ohřeje a ty si pustíą topení na vyąąí výkon tak je zase zima (spadne teplota motoru) hmmm termostat.. to je radosti
riwal
Tuesday 14 December 2004 - 14:05:57
Host
Tak to vypadá na stále otevřený termostat - není to nic drahýho - stojí asi 600 a výměna je podle motoru - jak je přístupnej.
LudaS
Tuesday 14 December 2004 - 14:28:21
Host
Tak alespoň poslední informací si mě potěąil - servisáka mám dobrýho a levnýho )
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1466 sec,0.1151 z toho dotazů.