• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Páčka s ovládáním tempomatu
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
X3
Tuesday 28 February 2006 - 09:54:30 Citovat
Host
Zdar, dal jsem si inzerat do annonce ze shanim packu s ovladanim tempomatu pro OB "C" a ozval se mi manik od Mostu ze ji asi ma, ale z omahy 98. Ale ze to je jako celek, leva i prava packa dohromady i s plastem kolem volantu ??? Nejak nechapu - navic to mi urcit namontovat nepujde, OB pred a po faceliftu se docela uvnitr lisi... jak je to stou packou, to prece musi byt jen plastovej klacek (s kloubem ?) z keryho trci naky draty! Ci ne ???

Jinak - podle posledni zkusenosti se dusledne OB a O"C" lisi kde v cems vevnitr... zadni popelnik do dveri ani roletka do kufru kompatibilni nejsou... resp - u ty roletky, moje O"C" 2002 ma na kolejnickach rovny zuby, starsi OB (ale nevim jestli vsechny) maji zuby sikmy... na vrakaci v Plzni v Cernicich roletku se sikmejma zubama maji... sedivou
Vranoch
Tuesday 28 February 2006 - 13:09:57 Citovat
Host
Packa tempomatu je skutecne jen "klacek s konektorem".
Kupovat ji na vranaci bych se bal, protoze jich je nekolik typu. Ja jsem si tempomat taky nechaval dodelavat do OC X25TD v autorizovanym servisu a delali mi to na 3x. Vzdycky objednali nejakou packu, dali tam a nesla jim naprogramovat do ridici jednotky. Az napotreti. Ten orig, ale neni zas tak drahej, aby melo smysl kvuli tomu delat nejaky harakiri. Stejne pak potrebujes servis, aby Ti to zprovoznili pres TECH.
Dmcd
Tuesday 28 February 2006 - 13:47:14 Citovat
Host
Vranoch napsal ...
Stejne pak potrebujes servis, aby Ti to zprovoznili pres TECH.


Pozor nase 2.2ropacky maji primo v sobe jednotku tempomatu a NEPOTREBUJI nic aktivovat pres TECH2 - jen zapojis packu a tempomatis... Na VeBe stoji origo packa 1800 (je to prepinac na blinky a svetla + tempomati tlacitka) tak na OC to bude snad podobne...
Buco
Tuesday 28 February 2006 - 21:54:44 Citovat
Host
Vranoch napsal ...
Packa tempomatu je skutecne jen "klacek s konektorem".
Kupovat ji na vranaci bych se bal, protoze jich je nekolik typu. Ja jsem si tempomat taky nechaval dodelavat do OC X25TD v autorizovanym servisu a delali mi to na 3x. Vzdycky objednali nejakou packu, dali tam a nesla jim naprogramovat do ridici jednotky. Az napotreti. Ten orig, ale neni zas tak drahej, aby melo smysl kvuli tomu delat nejaky harakiri. Stejne pak potrebujes servis, aby Ti to zprovoznili pres TECH.


a co to vsetko obnasa spravit tempomat na X25TD? (a co to stoji) .. moc by som take nieco chcel ..
Dmcd
Wednesday 01 March 2006 - 07:52:01 Citovat
Host
Buco napsal ...
a co to vsetko obnasa spravit tempomat na X25TD? (a co to stoji) .. moc by som take nieco chcel ..


Odkaz
Vranoch
Wednesday 01 March 2006 - 08:51:32 Citovat
Host
Buco: Jak uz tady padlo, musi se stavajici packa blinkru vymenit za jinou, trosku silnejsi, na ktere jsou zboku 3 tlacitka. Musi to ale byt ta spravna packa (jak jsem psal) a prestoze ECU ma rizeni tempomatu uz primo v sobe, bylo myslim potreba to v ni nejak zapnout nebo tak neco. A v tom byl prave ten problem se spatnou packou. Cenu si uz presne nepamatuju, ale myslim cca 1400 komplet i s praci. (a s tim, ze ty 2 co objednali blbe si zase vzali zpatky)
Kura
Wednesday 01 March 2006 - 18:10:14 Citovat
Host
Dnes som rozobral stlpik riadena a nasiel som tam volne pohodeny konektor. Moze to byt predpriprava pre tempomat? Mam OB MV6 1996. Mala tato omega uz elektronicky plyn a snimac na spojkovom pedali? Staci mi tiez kupit iba packu?
Buco
Wednesday 01 March 2006 - 19:06:08 Citovat
Host
no tak dnes pri rpilezitosti navstevy servisu, nasli na sklade jednu packu presne aku potrebujem.. hm.. ale nefunkcnu, takze nova je na ceste a za par dni koncim s pokutami za rychlost (teda akoze)
OB X25TD rv1997, vymenia packu.. programovanie ECU uz zvladli
tomwr
Wednesday 01 March 2006 - 23:27:48 Citovat
Host
mam dve packy na tempomat chci za ne 1000 plus postovne a jsou zanovni a funkcni odzkousene!!!Jesrli mate zajem poslu foto a tak Email
Dmcd
Thursday 02 March 2006 - 07:47:19 Citovat
Host
Kura napsal ...
Dnes som rozobral stlpik riadena a nasiel som tam volne pohodeny konektor. Moze to byt predpriprava pre tempomat? Mam OB MV6 1996. Mala tato omega uz elektronicky plyn a snimac na spojkovom pedali? Staci mi tiez kupit iba packu?


Presne tak, pod krytem volantu jsou dva konektory - jeden vede jakoby doprava (ten je pro palubak) a ten co je doleva je 4pinovej a je pro tempomat... Jak je psany v odkazech co jsem daval, tak nekde staci packa, juinde se to musi jeste aktivovat pres TECH2.. (pokud teda tam je komplet priprava+RJ s tempomatem a chybi jen packa)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1806 sec,0.1445 z toho dotazů.