• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Porouchaná roletka
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marek
Thursday 07 September 2006 - 17:25:22 Citovat
Host
Tak Buco mìl pravdu-ani nebyl rozbitej motor. Staèilo to rozdìlat, trošku tam poòachòat tu vazelínu (je jí tam hodnì, ale nebyla na správných místech) složit a hotovo. Teï už to aspoò 2 mìsíce funguje jak víno. Jen to rozdìlat a složit bylo trochu delší, než to tady píšu __; Kompletní porod
Buco
Tuesday 19 September 2006 - 10:04:48 Citovat
Host
No mne sa vcera tiez "opravila" roletka.
JA VIEM, ZE TO ZNIE AKO BLBOST, ale uz som si za toho 2a1/2 roka zvykol u OB ocakavat neocakavane.
Takze:
uz 2 dni mi na displeji obcas napisalo "Headlight Taillight" .. teda akoze je nieco s prednymi alebo zadnymi svetlami. Kedze to bolo za jazdy, tak som to hned neriesil a ono to po par minutach aj tak prestalo.
Vcera rano som ale mal chvilu a tak som pockal kym sa to objavi znova a .. ano.. jedna zo ziaroviek vzadu na pravej strane (vnutorna) nesvietila (mala zvnutra krasny dymovy efekt ) no a kedze medzi vseťtkymi ziarovcickami, ktore so sebou vozim zrovna 12V5W nebola, dal som am 12V10W (neviem ci to malo vplyv alebo nie, ale bolo to tak).

No a zaver:
PO VYMENE ZIAROVKY V ZADNYCH OBRYSOVYCH SVETLACH ZACALA ROLETKA ZNOVU FUNGOVAT.

P.S.: Myslim, ze vymena ziarovky bola rychlejsia nez rozoberanie, cechranie vazeliny a skladaci porod
WISASTar
Sunday 15 October 2006 - 19:56:54 Citovat
Host
Na tom napeti a proudu neco bude..... asi kdyz je to bez vazeliny tak to ma vetsi zatez a nezvlada to..
Buco
Tuesday 28 November 2006 - 15:21:52 Citovat
Host
Tak mi ta roletka zase nefachci

Moze PLIZ niekto nejak podrobnejsie rozpisat navod ako to odtial dostat (a pripadne dostat naspat) ?

Skusil som to, ale dostal som sa len potade, ze som povolil sroby z kufra a aj tak sa plato ani nehlo. Na com to este drzi? (Akurat co som si asi zohol tie ramena, na ktorych to drzi vysunute )
Marek
Tuesday 12 December 2006 - 23:26:13 Citovat
Host
Je to dost pakárna, ale musíš vydělat ty boky od zadních sedadel-dole je zahnutej plech, narovnat a pak to celý povysuň nahoru a vyděláš je ven., vyděláš opěrky i s těma plastovejma rourkama a vytáhneš nahoře tu gumu, co je okolo díry do kufu. Pak musíš to plato celý nějak nadzvednout (spíš ty štefty od rolety, co vedou do kufru) a pod zadním oknem je to celý zacvaknutý ještě třema takovejma cvočkama, takže zabrat(nejdřív je z kufru nějak povycvakni). A pak je to jak ježek v kleci, protože to plato je vzadu širší, než uprostřed, takže se to hrozně vydělává a ještě hůř nasazuje. Navíc ty tři plastový cvočky, co jsou úplně vzadu pod oknem zacvaknutý do kufru jsou v tom platu jen tak nasunutý, takže když jsem tam to plato nasazoval, tak mi asi třikrát vypadli z plata, než jsem se nějak trefil do těch dírek v plechu, co vedou do kufru. Prostě síla a doufám, že už to nikdy nebudu muset dělat. (sám tomu nevěřím) Ale nelituju-ta roleta je supr! Mám to furt zvednutý-ve dne je přes to vidět a v noci vůbec neoslňujou auta zezadu (no jo, nemám zatmavovací zrcátko, já vím). Tak hodně zdaru.
Zajsoft
Saturday 17 February 2007 - 22:00:51 Citovat
Host
Zdravim,
neni tu nahodou nekdo z Prahy, kdo uz jezka z klece(zadni plato) vyndaval?
Uz sem odelal vse mozny i nemozny a nejak se tomu furt nechce ven, nerad bych to plato dolamal nebo ohnul ty ramena, neb je to ve zvednuty poloze
Kdyby nekdo mohl poradit, nebo s tim pomoct, tak mi prosim dejte echo na Zajsoft©Zajsoft.NET

Dik
Zajsoft
oskar
Saturday 17 February 2007 - 22:14:34 Citovat
Host
Ahoj nemate nekdo nahodou zkusenost s montazi teto roletky do vectry b sedan nebo delalo se neco takoveho i do vectry??? kde by se dala koupit mimo vrakac nemate ji nekdo naprodej diky moc AHOJ
WISASTar
Saturday 17 February 2007 - 22:45:14 Citovat
Host
Zajsoft napsal ...

Zdravim,
neni tu nahodou nekdo z Prahy, kdo uz jezka z klece(zadni plato) vyndaval?
Uz sem odelal vse mozny i nemozny a nejak se tomu furt nechce ven, nerad bych to plato dolamal nebo ohnul ty ramena, neb je to ve zvednuty poloze
Kdyby nekdo mohl poradit, nebo s tim pomoct, tak mi prosim dejte echo na Zajsoft©Zajsoft.NET

Dik
Zajsoft


Itra se na to taky chystam.. mam to taky zvedly tak sem zvedavej jak to pujde __; ?lola
Anonymní
Saturday 17 February 2007 - 23:03:31 Citovat
Host
WISASTar napsal ...

Itra se na to taky chystam.. mam to taky zvedly tak sem zvedavej jak to pujde __; ?lola

Toz hodne stesti, nicmene to neresi muj problem, ze?
WISAStar
Monday 19 February 2007 - 11:44:58 Citovat
Host
Tak sem to opravil. Prace asi na 4 hodiny.. muuusi se rozebrat komplet zadni sedacky, plasty na sloupcich, pak vyndat to plato a odsroubovat tu prevodovku... ta se rozebere, vycisti da dohromady a melo by to jit.. zkousel sem to celou dobu na baterce nez sem to tam dal.. a bacha na to v jaky poloze to tam davate.... kdyz to bude dole a auto si bude myslet ze je to nahore muzete delat znova...

a kdyz to jede dolu tak kdyz dojede tak zacne precvakavat to kolecko a je to nesnesitelnej rambajs!!!! nevite nekdo co s tim?????

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2087 sec,0.1570 z toho dotazů.