• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dutiny
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Václav GT
Thursday 11 May 2006 - 09:00:11 Citovat
Host
Tak tedy stručněji: Výrobky Terotex jsou dobré a jedny z nejdražších. Cena 800,-Kč za ošetření vozu je neskutečně nízká.
Yper
Thursday 11 May 2006 - 09:00:12 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Ascona: ..nic ve zlém, ta cena je skutečně podivná. Do ní se nevejde ani cena materiálu. Nebude chtít od tebe splátku v "jiných" naturáliích. Nebo nedoufá v alespoň v tuto náhradu? ?lola

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Thursday 11 May 2006 - 09:09:08 Citovat
Host
Kdyz si to tak procitam, tak ted uvazuju, jestli misto Terotex nerikal nahodou Gumotex nebo neco podobnyho z gumy......sakra, ze bych to ja hloupa nepochopila co mi to nabizel za sluzby __; Jdu to hnedle zjistit ?lola
Legend
Thursday 08 June 2006 - 19:12:18 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Mám menší dotaz, kvůli kterému nechci zakládat nové vlákno... Dnes jsem přivařil předek karoserie z jiného auta (bouračka) a potřeboval bych poradit, čím je nejlepší ošetřit sváry, než je přelakuju? Nejdřív to přestříkat základovkou, přes to natřít štětcem nějaký plastizol a přes to nastříkat metalízu a vrchní lak? Mám na mysli takovej ten materiál, kterej se dává od výroby do všech spár na karoserii, je to nanesené stětcem a má to gumový charakter. Něco takové bych tam nejradši dal. Případně co má přesně koupit, aby to mělo odpovídající přilnavost a trvanlivost?

[ Upraveno Thursday 08 June 2006 - 19:13:42 ]

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Martas
Thursday 08 June 2006 - 19:18:28 Citovat
Host
Legend napsal ...

Mám menší dotaz, kvůli kterému nechci zakládat nové vlákno... Dnes jsem přivařil předek karoserie z jiného auta (bouračka) a potřeboval bych poradit, čím je nejlepší ošetřit sváry, než je přelakuju? Nejdřív to přestříkat základovkou, přes to natřít štětcem nějaký plastizol a přes to nastříkat metalízu a vrchní lak? Mám na mysli takovej ten materiál, kterej se dává od výroby do všech spár na karoserii, je to nanesené stětcem a má to gumový charakter. Něco takové bych tam nejradši dal. Případně co má přesně koupit, aby to mělo odpovídající přilnavost a trvanlivost?


Cim se to varilo ?
Jestli normalni elektrikou tak je skoro jedno co s tim udelas ....
HonzaZ
Thursday 12 October 2006 - 12:40:17 Citovat
Host
2 Vaclav GT:

Ahoj Vaclave, cetl jsem jiz drive tot vlakno a uz je u me akutni. Prosim te, bylo by mozne u tebe nechat osetrit dutiny a dalsi jak pises? Neni jiz pozde? Jsem z HK a neni problem prijet tak jak to bude tobe vyhovovat.

Diky moc Honza
Václav GT
Thursday 12 October 2006 - 14:53:57 Citovat
Host
Ne není pozdě, ještě je pořád hezké počasí (o teplotu nejde, jde o to, aby auto bylo suché). Zrovna teď jsem nakupoval materiál pro QPC. Mám "nový" vzduchojem, jen co mi do něj někdo vyrobí šroubení, můžem jít na to. Emailovou adresu mám pořád stejnou.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1418 sec,0.0994 z toho dotazů.