• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Senator :: SENATOR :: Senator ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koupím převodovku senátor
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Sunday 25 December 2005 - 21:10:18 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
JJ napsal ...
Není náhodou ta převodovka o které je tady řeč stejná s mantou GTE pokud ano možná mám

A do Manty se dával seriově i 3,0 ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

JJ
Monday 26 December 2005 - 12:08:01 Citovat
Host
Do manty se 3litr sériově nikdy nedával, ale jestli ten senátor má 3litr 12v tak ta převodovka z 2litru by tam mohla pasovat. Potom ještě Rekord měl mnoho typů převodovek pasovaly od starejch motorů CIH až po GSI
Anonymní
Monday 26 December 2005 - 16:38:25 Citovat
Host
ty převodovky tam sice pasujou,ale já potřebuju z 3,0 kvůli převodovému poměru.jelikož ji chci narvat na 24v potřebuju právě tuhle převodovku.kdybych tam dal nějakou z 2,0 ap nejspíš by moc nevydržela a určitě bych urval kardan na diferu( to se už kámošovi povedlo)
Anonymní
Monday 26 December 2005 - 16:43:17 Citovat
Host
JJ napsal ...
Není náhodou ta převodovka o které je tady řeč stejná s mantou GTE pokud ano možná mám

Můžeš sem hodit nějaké info o převodovce.Kolik má rychlostí na jaké straně se montuje startér.kolik má ta manta GTE koní a jaký má krouták a kolik by jsi za ní chtěl.Předem díky
JJ
Monday 26 December 2005 - 19:36:56 Citovat
Host
Takže Manta má převodovky podle typu co já vím 3, 5ti a 4 kvalt ta třetí je 4kvalt kterej je dělanej na tunel Pěti, ale těch moc není a nebo je původně z něčeho jinýho jednu mantu jsem s ní měl. Manta GTE je více méně označení auta s motorem CIH (rozvod řetěz) 4bod vstřikování a má 110 koní točák nevím za 4k bych chtěl kolem litru a za 5ti asi 2, ale nemám je doma takže bych musel zjistit jestli už je kámoš neprodal. Na ceně bychom se potom domluvili. A jsem z Prostějova. Jo a startér je z pohledu řidiče na levo zase bych se ale musel podívat auto mám rozebrany a taky ho neskládám doma.
ilegaltuner
Monday 26 December 2005 - 20:01:25 Citovat
Host
no ceny to jsou pěkné ale nevím,nevím jak už jsem psal bojím se toho převodového poměru a vůbec životnost té převodovky na mém motoře,ale pokud neseženu tu ze senátora vemu od tebe ten 5kvalt. aspon prozatím jako nouzovku
JJ
Wednesday 28 December 2005 - 22:47:34 Citovat
Host
Takže sorry ale 5ti kvalt už nemám jo a ještě se tam dával automat ten bych měl ale pro senátora je asi nepoužitelnej kdyby bylo na mantu něco potřeba dost věcí kolem motoru mám a ostatní bych moh sehnat když tak stačí napsat sem a já dám tel. zatim
JJ
Wednesday 28 December 2005 - 22:47:38 Citovat
Host
Takže sorry ale 5ti kvalt už nemám jo a ještě se tam dával automat ten bych měl ale pro senátora je asi nepoužitelnej kdyby bylo na mantu něco potřeba dost věcí kolem motoru mám a ostatní bych moh sehnat když tak stačí napsat sem a já dám tel. zatim

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1340 sec,0.1070 z toho dotazů.