• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
OMEGA C - chvění auta při 80-100km/h....
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Radek
Friday 19 November 2004 - 17:17:14
Host
Přeji pěkný den...
Rád bych poľádal o radu a zkuąenost s mým problémem. Mám Omegu Caravan 2.2 16V r.v.2000, najeto 120t.km a při rychlosti 80-100km/h poci»uji mírné chvění a rezonaci auta. Toto zmizí, kdyľ přidám plyn a zrychluji. Pokud povolím, opět začně rezonace. Pneumatikama to není a napadá mě snad jen diferák či kardan... Máte někdo zkuąenost? Děkuji za kaľdou radu.


Coffey
Friday 19 November 2004 - 17:35:44
Host
Co treba vyvazit kola.... treba i v jinym servisu, nez jsi menil gumy - moc to nestoji a muze to byt i tim....
Anonymous
Saturday 20 November 2004 - 12:07:05
Host
Kolama to stopro není. Dělalo to na letních, teď jsem hodil nové zimní a ľádný rozdíl.
DavidST
Sunday 05 December 2004 - 19:54:13
Host
¨Tak neco podobnyho mam na VeBe ...taky nevim co to je a kola to nejsou ani cepy rizeni.... &|
NIO
Sunday 05 December 2004 - 20:05:20
Host
podivej se jestli nemas povoleny kotuc a pod nim nejaky rez. pak to hazi cele kolo.
riwal
Sunday 05 December 2004 - 20:36:27
Host
Jestli máą na tom li»áky, tak je to oxidace na dosedacích plochách disku. Sundej kola a pořádně seąkrabej zoxidovanej bordel na dosedacích plochách disku a to samý udělej na nábojích. Oxidační vrstva můľe udělat i 1 milimetr a pak kdyľ přehodíą kola, tak potom házej - mám s tim zkuąenost uľ druhej rok. Přezul jsem, kola byly vyváľený na nulu, ale málem mě to vyhodilo z auta a celý se třáslo, jako by se mělo rozpadnout, pak mi to jeden bombarďák vysvětlil a seąkrabal vyčistil a kára je jak rolls z linky.
DavidST
Monday 06 December 2004 - 15:24:53
Host
Pri prezouvani z letnich na zimaky sem oskraba co slo ale porad to tam je...Menil sem cepy rizeni a krapet to zmizelo ale obcas se to projevi...Jenze clovek nevi jestli to nedelaj silnice....Kdyz obcas pozoruju auto predemnou jak poskakuje sem a tam po silnici co vipada ok ale ve skutecnosti je to sama boule a kolej od tiraku....

Takze nevim co by to mohlo bejt
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1341 sec,0.1076 z toho dotazů.