• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
OPEL SINTRA
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jan Dufala
Sunday 11 December 2005 - 18:11:42 Citovat
Host
Dobrý den,
koupil jsem Opel Sintra r.v. 98 motor Ecotec 2,2 16V. Odešlo mi čidlo ABS na levém předním kole a zlobí mně display. Při hledání pomoci na Internetu jsem narazil na stránky opelclubrenbau.cz a proto se na Vás obracím s prosbou o radu.Existuje nějaký katalog, případně opravárenská příručkapro OPEL SINTRA dostupný u nás?Můžete mi poradit na koho se případně obrátit pokud potřebuji náhradní díly?
Děkuji Jan Dufala
prtka
Sunday 11 December 2005 - 19:05:04 Citovat
Host
Honzo většinou je tu odpověď do chvilky,ale je neděle...tak vydrž do zítřka,bude všední den a všichni chytrolíni budou v provozu já o sintře nevím ani prd
K-P
Sunday 11 December 2005 - 19:08:59 Citovat
Host
Ahoj,
s opravárenskou příručkou je to špatné, těch aut tu moc nejezdí tak se jim to asi nevyplatí překládat, projel jsem nakladatelství co dělají do příruček a nic jsem nenašel.
S náhradníma dílama na X22XE bych asi začal tady:
Odkaz
Odkaz
případně vrakáč nebo Opel, jako poslední krajní variantu bych nechal dodavatele náhradních dílů z USA. Sintra je sesterský model Pontiacu Montana, Chevroletu Venture a Oldsmobilu Silhouette a to i zemí původu.
K-P
Sunday 11 December 2005 - 19:12:34 Citovat
Host
Oprava, to druhý má být:
Odkaz
satan
Sunday 11 December 2005 - 20:06:47 Citovat
Host
mám doma stejné neštěstí, však dnes už jsem se taky na něco ptal. Díly benett cars nebo autoland sluštice oprava displeje ten šoumen v počernicích viz odkaz oprava displejů ale jeho opravy, no uvidíš sám

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1919 sec,0.1608 z toho dotazů.