• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sintra - hromada problémů
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
satan
Sunday 11 December 2005 - 11:28:07 Citovat
Host
Zdravím všechny,
přestože jsem více jak deset let zarytý příznivec Tatry 613, pustil jsem se do dobrodružství s ople s pořídi si Sintru a stím i hromadu problémů. Nechci vážené přítomné obtěžovat mým údivem na některýmí originalitami použitými u Sintry, materiály na díly karoserie, zvuky studeného motoru 2,2 i 16 v nicméně je několik věcí na které jsem doposud nenalezl odpověď a proto se obracím na přítomné :
1. vlastní někdo el schema vozu + schemata podskupin ( el přístroj displej radia +teploměr a datumovka nebo aspoň manuál
2. Kde se potom nachází čidlo teploměru zobrazující teplotu na dipleji
3. Pokud mi tento ( teploměr ) ukazuje teplotu o cca 10 stupňu nižší kde je chyba v hardw ( čidlo ) či soft ( sdružený přístroj -dislej ) přístroj je už poněkolikáté měněný u benett cars kde jsem ho nedávno koupil za původní nefunkční. Díky všem! Email
Bad.Man
Sunday 11 December 2005 - 13:50:07 Citovat
Host
No ty originality ve velké míře plynou z toho že tohle auto je američan ..... jinej kraj - jinej mrav .... nebo tak nějak ....

K tvojemu dotazu - čidlo venkovního teploměru bejvá nacvaknutý někde v předním nárazníku z vnitřní strany .... já na Vectře jsem ho měl vlevo při pohledu ve směru jízdy .... většinou jeho výměna neni složitá, s cenově je to záležitost několika stokorun .....
opel.vectra
Saturday 17 December 2005 - 10:05:33 Citovat
Host
JJ, souhlas s Badem. Sintra je takový hodně nepovedený děcko Byla to holt první vlaštovka na trhu velkoprostorovek na trhu a takhle to dopadlo. &|
satan
Saturday 17 December 2005 - 12:33:18 Citovat
Host
to opel.vectra
sintra první vlaštovka na trhu velkoprostorovek, to doufám myslíš u značky opel, protože snad v kategorii velkoprostorovek doplnila segment vozů jako např renault espace, vW sharan a jeho bratři od seatu a fordu ? a to schema či aspoň manuál? pořád nikdo nic?
Karel
Saturday 28 January 2006 - 00:03:52 Citovat
Host
Mám taky sintru 2,2, r.v. 98, plánky bohužel nemám, ale mám prosbu, jestli neznáš odpověď - mám problémse startováním, vcelku bez závislosti na teplotě, někdy nastartuju hned, jindy napotřetí, teď v zimě někdy poprvé, jindy třeba napošesté a to musím tak 5 -10 s startovat. Tlaky ve válcích jsou dobré. A ještě dotaz, nemáš jakoukoliv dokumentaci, já mám pouze český manuál.
Podstatnější problém jsem díkybohu zatím neměl, když nepočítám stržený závit u svíčky. Dík
Karel
Saturday 28 January 2006 - 00:05:47 Citovat
Host
Jenom upřesňuju,mám pouze německý manuál.
Egi
Monday 20 March 2006 - 22:45:55 Citovat
Host
Zdravím Opelaky.
Mam také opel Sintru 2.2 16v r.v. 1996. Pokud jde o displej a ukazování jiných hodnot, tak to bude nejspíš tím ,že pøi výmìnì displeje Sintra byl nahrazen displejem Astra. Tedy displeje jsou teoreticky naprosto stejné, ale pak je teplota nìkde jinde. Øešení je jednoduché, koupit teplotní èidlo pro Astru cca 300,-. Sam to tak mam, protože displej pøestal z pùlky ukazovat.
Èidlo je uhnízdìno za møížkou chladièe, na levé stranì (pøi stání proti motoru).
Jinak nemam na voze velké závady, žádné vrzáni palubky nebo tak.
Jen drobné úpravy a 150 koníku místo 141 pod kapotou viz. Odkaz
satan
Tuesday 21 March 2006 - 04:51:43 Citovat
Host
díky, díky pokusím se vyměnit. btw kdepak jsi koupil ten pěkný rám na předek sedí tam jak zadek na hajzlu?
Egi
Tuesday 21 March 2006 - 19:47:09 Citovat
Host
Nevím zda se dá ještì sehnat,pokad by byl zájem,tak zapátrám. Ale je bez svìtel,to už je domácí výroba . Ještì potøebuje web rozšíøit,ale není èas a další materiál .Pokad máš nìjaké foteèky,tak je mužem dat taky na web
satan
Tuesday 21 March 2006 - 19:56:50 Citovat
Host
zapátrej budu vděčný jinak mám jí ve stejné barvě, dle mého skromného názoru je to barva nejzajímavější

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2306 sec,0.1879 z toho dotazů.