• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Elektromotory v svetlach Corsy C
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mates
Monday 24 October 2005 - 10:09:30 Citovat
Host
Zdravim,
mam problem- pri zapnutych svetlach sa niekedy a dost casto spustia motorceky na nastavovanie sklonu paraboly, pricom vydavaju strasne neprijemny zvuk ,akoby preskakovali alebo sa zasekli nejake ozubene koliecka alebo nieco take. pricom sa parabola vobec nehybe. Niekedy tomu pomoze prepnut do inej polohy a niekedy to prestane samo od seba. Ak ma s tym niekto skusenosti, prosim o radu co s tym, ci sa to da opravit prip. vymenit, kde a za kolko. Dakujem.
Filip
Wednesday 30 November 2005 - 21:13:55 Citovat
Host
Mám ten samý problém. Někdo mi narval předek auta na parkovišti a od té doby mi pravé světlo vydavá taky ten již zmiňovaný nepříjemný zvuk. Nepomáhá nic, někdy motorek vrčí, jindy je zticha. V servisu mi řekli, že s tím nejde nic dělat, musí se vyměnit celé světlo.
Podle mého názoru by stačilo jen dát světla do té správné polohy a potom přerušit napájení elektromotorku co hýbe parabolou. Jen chce zjistit co je to za drát.
V mém případě se parabola hýbe, ale motorek i tak přeskakuje nebo se protáčí...
Ten zvuk je fakt hrůza...ale cena nových světel ještě hrůznější.
JINDRA
Monday 18 April 2016 - 15:42:11 Citovat
Host
Mám stejný problém s levým světlem. Nevíte někdo jak tu závadu odstranit ? Díky.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1882 sec,0.1528 z toho dotazů.