• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neprijemne vibrace v pedalech
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgada
Tuesday 25 October 2005 - 11:23:55 Citovat
Host
desitka je nejaka blbost, nevim jak to ma nova, ale u stare to byl kus gumy se sroubem, ten motor jde opravdu nadzvednout podlozit ci co, to proboha nemuze stat desitku, zkus jinej servis, mam matnej pocit, ze se na tobe chystaji pred koncem roku zahojit. V Brne mi to delali v kovodruzstve Trebic na Vranovske a nepamatuji si to jako nejakou extra drahou opravu, jen jim bylo zapotrebi zabrani v montovani original silentbloku, ktery objednavali nekde ve Vidni a pak uz to slo
SCULLY
Tuesday 25 October 2005 - 16:29:30 Citovat
Host
Přesně, silentblok stojí baj voko 1500 - 2tis. kč a práce tak litr .
Tlumex
Tuesday 25 October 2005 - 16:33:59 Citovat
Host
no ten siletblock na prevodovce stoji 850 bez dane a podle toho jak s toho ten borec byl nestastnej bych rekl ze litr za pracu je hoooooodne malo &|
Tlumex
Thursday 27 October 2005 - 10:30:05 Citovat
Host
Tak mi to detailne prozkoumali a na podvozku neni zadny problem &| siletntblocky sou jak novy! Tak asi pry motor bud svicky /coz se mi nezda perfektne to jede/ a nebo setrvacnik!
A ted co sem vypozoroval tak pri 2500 se mi trepou pedaly do 4000 a vic uz cela kastle &|
Nemate nejaky napady co si mi v aute mohlo prihodit?
Yper
Thursday 27 October 2005 - 12:08:55 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ještě by stálo za to vědět, zda se to děje i při stání auta když motor vytočíš do příslušných otáček a pak ještě zda za té samé situace s vyšláplou spojkou.
Pokud to bude dělat s nevyšláplou spojkou a nebude to dělat se spojkou vyšláplou, tak by to mohla být asi i spojka, pokud vyšláplá spojka na to nebude mít vliv, tak by to mohl být setrvačník, ale to bys byl asi ojedinělý případ. Já nevím, zda je setrvačník na Omeze odpružený - pokud ano, tak to by mohlo být ono.
Těch věcí co to může být je hafo, ale začal bych s tímhle co jsem ti napsal, abys zkusil vylučovací metodou motor, spojku, převodovku, kardan.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tlumex
Thursday 27 October 2005 - 12:31:19 Citovat
Host
yper: no dela to i na miste s vyslapnutou spojkou i bez! Proste jakmile dosahne motor 2500 tak to vrni!
Tlumex
Sunday 06 November 2005 - 16:42:33 Citovat
Host
Tak mam novinku ted uz mi to vibruje jen pri 2500! A hur mi to chyta pri teplym motoru! &| Mam podezreni na svicky! Ale newim tak hezky to jede ! Mate nejaky navrhy cim by to mohlo bejt?
Hubert
Sunday 06 November 2005 - 19:17:05 Citovat
Host
To stejné mi dělá taky cca2500ot a chvěje se mi plynový pedál - mám podezření na nějaké ložisko
Vasek
Sunday 06 November 2005 - 19:44:00 Citovat
Host
Já bych to řešil botama se silnější podrážkou. Možná si to sedne, možná něco upadne a hned budeš vědět co to dělalo. _s103
Tlumex
Sunday 06 November 2005 - 19:47:02 Citovat
Host
hubert: jaky lozisko nedes me! ja tomu vubec nerozumim

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1487 sec,0.1160 z toho dotazů.