• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neprijemne vibrace v pedalech
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Sunday 23 October 2005 - 14:44:09 Citovat
Host
Zdar oplaci mam problem! KDyz motor toci od 2000 a vice otacek neprijemne mi vibruji pedaly spojky a plynu Vubec me nenapada cim by to mohlo byt
Diky za odpovedi
Jirka OB 2,5TD
Sunday 23 October 2005 - 14:56:59 Citovat
Host
To vypadá na nějakej silentblok u motoru.
Tlumex
Sunday 23 October 2005 - 14:59:20 Citovat
Host
jezis a na kolik to pride? Uz sem menil silentbloky na vyfuku ale to bude asi slozitejsi co?
Tlumex
Monday 24 October 2005 - 06:53:07 Citovat
Host
taxem mluvil se servisakem! to se musi rozhodit cely motor od kastle _rendek to se nedoplatim &| nic kopil sem si pekny zimni gumy tak to odstavim a budu jezdit skudkou
CastrolTXT
Monday 24 October 2005 - 16:26:24 Citovat
Host
Tlumex:A jsi si jistý,že je to tím?
Třeba se s tím načatým silentem může jezdit ne.Nedovedu si představit ten přechod na šáde _rendek
vrgada
Monday 24 October 2005 - 19:50:40 Citovat
Host
Nevidel bych to tak tragicky, mne se jednou vyzvejkal silentblok motoru, takze motor dosedl vicemene natvrdo na kastli a vibrovalo to tedy dost, ale oprava nebyla nejak extra draha. Pokud se matne pamatuji cca 2000 ten gumovej hrnek (ale neoriginal, tvrdili ze neexistuje a chteli mi vnutit origo silentblok dvakrat drazsi) a cenu opravy si nepamatuji, tipovla bych tak tisicovku. Ten motor ven nesel, jen ho myslim nadzvedli a vrazili tam novej silentblok, ale bylo to na ackove stare potvore a ten silentblok byl pristupny a dobre i viditelny, chce se to poptat v servisu,
Tlumex
Monday 24 October 2005 - 21:06:19 Citovat
Host
CastrolTXT: skudku mam na kratky popojizdeni aby mi omega netrpela a uprime radsi pojedu skudkou kdyz pritulka pojede omegou pac je to bezpecnejsi auto

vrgada: ja sme od prirody klikar takze se pripravuji na stranu radsi drahsi varianty! Je to nesnesitelny primo ukrutne mam krece v noze musim to nechat spravit
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po říj 24 2005, 10:12 ]</span>
Tlumex
Monday 24 October 2005 - 21:08:44 Citovat
Host
jo ten hrnek /silent block stoji 800 ale je pod prevodovkou takze ta oprava bude stat za to jobovka &|
SCULLY
Monday 24 October 2005 - 22:31:13 Citovat
Host
Při výměně silentbloku stačí ten motor přizvednout vymontovat starý a dát nový. Doufám že je tam místo už jsem jí dlouho neviděl zespoda.

Žádný rozebírání celýho auta blbost.
Ale je to opravdu chuťovka
Tlumex
Tuesday 25 October 2005 - 06:22:37 Citovat
Host
on mluvil neco o prizvedavani motoru ale ze ho stejne bude muset trosku rozdelat !No snad to nebude tak zly a do desitky se vejdu &|

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1537 sec,0.1170 z toho dotazů.