Mám Omegu sedan MV6 a nefunguje mi naklápění světel.Říkali mi,že je to špatný čidlo.Měnili mi kola a něco s ním udělali,tak se na to chci podivat,jestli to není třeba upadlej drát.Nevíte,kde to čídlo přesně je?A jak se na něj dostanu?Díky
Maty
Saturday 22 October 2005 - 20:01:52
Host
Tak jsem se k tomu čidlu dostal a je v prdeli.Nevíte kolik stojí na vrakači?V Oplu ho vynění za 4200Kč