• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Denni sviceni
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomis
Thursday 20 October 2005 - 21:16:00 Citovat
Host
nevite nahodou jak je na tom Bckova omega s pripravou pro denni sviceni nekde jsem narazil na podobne vlakno pro Vectru, kde staci u nekterych pridat jen nejake relatko. Prave, ze svitim porad a kdyz jsem se dozvedel ze i Vectry (nektere) maji pro to pripravu, tak proc by nemeli i ty nase Omegy
Tomis
Sunday 23 October 2005 - 09:59:58 Citovat
Host
To mi nerikejte, ze jste se o to nikdo nezajimal A ja myslel, ze zvlast ted pred zimou se o to vsichni budou zajimat, aby to svitilo samo.
Jeden priklad co se mi loni v zime stal. Jednoho krasneho dne jsem vyrazil po nakupech a jak to znate ve meste se popojizdi a zastavite u tohodle kramu a pak u dalsiho a porad jsem mel rosviceno, a kdyz jsem jel z posledniho tak jsem uplne zapomel rozsvitit. A co cert nechtel hned kousek dal staly ufouni a uz me zastavovali. Ja se divil co se deje, co jsem provedl, jelikoz jsem jel dokonce v levym pruhu /4proud silnice/ a on mi povida jestli jsem si vedom co jsem udelal saptne, tak jsem na nej tak tupe koukal a pak z nej vylezlo ze jsem NESVITIL, Ja kterej SVITIM celorocne jsem zapomel na 4 minuty za krasneho slunecniho dne rozsvitit. Tak pry abych si to lepe pamatoval tak mi to dal za Kilco, no nenastvalo by Vas to?
Clovek sviti porad, jelikoz na silnici jezdi tolik PAK, ktery nedavaj prednost a neuvedomujou si, kdyz tam vjedou pred auto, ktery jede pres 100, tak ze tim ohrouzujou zvlast sebe. Taky se mi stava casto, kdyz predjizdim vice aut, ze se ty PAKA vubec nedivaj, jestli uz je nahodou nekdo nepredjizdi a chteji predjizdet taky, tudle mne malem jeden vytlacil, kdyz uz jsem byl vedle nej, tak zacal predjizdet no proste PAKO. A takovych lidi je spousta. BOHUZEL. Proto svitim celorocne, aby si mne ty lidi aspon lepe vsimali, myslim, ze je to dobry zvyk svitit porad, Nejlepsi je kdyz potkate 120tku s rosvicenyma parkovackama, ktera si mysli, ze ji to zviditelni a bude videt, schvalne si vsimejte v kolone proti, jak je ktery auto videt, takze nejlepe doporucuji vseb aby SVITILI ne proto aby videli, ale proto, aby byli vydeni.
Koukam, ze jsem opet napsal roman. Omlouvam se za tu delku, ale nejak jsem se rozjel.
proto apeluji na vsechnhy, ktere se o nejake takove zapojeni pokouseli, at sem hodi navod, jak je to u nasich OMEG.
Uz se mi nechce taky platit, byt sybmolickou castku, kvuli jednomu zapomenuti. Taky Vas nekdo muze kvuli tomu prehlidnout a muze to dopadnout jeste hur.
skaldal
Sunday 18 June 2006 - 13:52:17 Citovat
Host
Tak co, už jste to někdo vyřešil?
Martas
Sunday 18 June 2006 - 14:05:17 Citovat
Host
Tomis napsal ...

nevite nahodou jak je na tom Bckova omega s pripravou pro denni sviceni nekde jsem narazil na podobne vlakno pro Vectru, kde staci u nekterych pridat jen nejake relatko. Prave, ze svitim porad a kdyz jsem se dozvedel ze i Vectry (nektere) maji pro to pripravu, tak proc by nemeli i ty nase Omegy


V tomhle vlakne Odkaz je popsano pouziti Palicovo aparatu pro denni sviceni hlavnimy svetly, ktere lze pouzit i pro Omegu.
Václav GT
Sunday 18 June 2006 - 23:01:15 Citovat
Host
Marťas má pravdu, je to v tom vlákně co píše. Úplně přeně je to na str.28 Odkaz
JOB
Sunday 18 June 2006 - 23:05:28 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
U mě to funguje. Nejdřív se podívej zda máš osazenou pojistku úplně v pravo dole je označená symbolem "S" jako Skandinávie.Jestli jo tak máš vyhráno a stačí zkontaktovat Paliče

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Tomis
Friday 30 June 2006 - 21:33:56 Citovat
Host
Ale ja tu pojisku "S" osazenou nemam ba dokonce jsem nenasel ani ten konetkor. nema nekdo schema odkud jsou ty kontakty vytazeny? pripadne kam co dozapojit co vede do toho konektoru?
JOB
Friday 30 June 2006 - 22:05:30 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tomis napsal ...

Ale ja tu pojisku "S" osazenou nemam ba dokonce jsem nenasel ani ten konetkor. nema nekdo schema odkud jsou ty kontakty vytazeny? pripadne kam co dozapojit co vede do toho konektoru?

Tak to si budeš muset koupit nějakej univerzál,to už je pak jedno když musíš napojovat kabeláž.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Václav GT
Saturday 01 July 2006 - 09:02:12 Citovat
Host
Tomis napsal ...

...odkud jsou ty kontakty vytazeny? pripadne kam co dozapojit co vede do toho konektoru?

Člověče, je to taktéž v tom vlákně, na které tě odkazuje Marťas. Je to v něm na straně 26.
Přečíst si to ovšem musíš už sám ....

Tomis
Saturday 01 July 2006 - 22:13:32 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Ja jsem se zprvu zalekl tech 33 stranek, tj. cca 330 prispevku. Tak jsem cetl "jen" od te 28. stranky, jelikoz jsem myslel, ze Omega se zacala probirat az tam. Tak jsem to dnes konecne procetl cele. __; Takze jak to tak vypada, kdyz tam nemam osazenou tu pojistku, ba ani jsem zatim nenasel ten konektor, takze to vypada, ze tu pripravu nemam , ze ja nekoupil novejsi omegu

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1400 sec,0.1086 z toho dotazů.