• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dute bouchani pod spolujezdcovyma nohama na nerovnostech
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Thursday 27 July 2006 - 08:24:34 Citovat
Host
Bezvadny tak to je to co sem si myslel... jenze fcera sem stim zkousel hejbat i tak ze sem zvednul jednu stranu heverem aby bylo predni kolo v luftu a ze by se to hejbalo to se rict neda .... je mozny ze je to v tech cepech vymlaceny? a projevuje se to az pri nejakejch vetsich razech???
Petr K
Friday 28 July 2006 - 09:47:13 Citovat
Host
myslim ze musis zvednout cely predek jinak je to nasponovany diky stabilizatoru a stejne az to budes menit
pecaGT
Tuesday 15 August 2006 - 07:26:13 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Bezvadny tak to je to co sem si myslel... jenze fcera sem stim zkousel hejbat i tak ze sem zvednul jednu stranu heverem aby bylo predni kolo v luftu a ze by se to hejbalo to se rict neda .... je mozny ze je to v tech cepech vymlaceny? a projevuje se to az pri nejakejch vetsich razech???


ono se to může hýbat maličko,ale při jízdě se to projeví. přece jen ten předek s motorem něco váží. já jsem ve spodu měnil snad všechno nejlepší byla cena takové malé páčky (pomocný čep řízení) ,která stála skoro 2tisíce. dnes jdu vyzvednout kulový čep, řízení délka 605 mm umístění přední náprava umístění centre hmotnost 0,985 kg za 2254,-

Teď už by to mělo být všechno OK na nějaký čas _;
Tomis
Wednesday 16 August 2006 - 11:52:35 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Anonymní napsal ...

Bezvadny tak to je to co sem si myslel... jenze fcera sem stim zkousel hejbat i tak ze sem zvednul jednu stranu heverem aby bylo predni kolo v luftu a ze by se to hejbalo to se rict neda .... je mozny ze je to v tech cepech vymlaceny? a projevuje se to az pri nejakejch vetsich razech???

nejlepsi je nez to zvedat, najet nekam na rampu a nekdo kdo ti s autem bude kyvat, kdyz na jednotlive dili polozis ruku, tak to pak ucitis presne kde to je. kdyz jsem tu malou tycku vymenil, rukou ani nebylo poznat, ze by to melo nejakou vuli.
na vrakaci, snad za kilco, jsem koupil jinou a od ty doby klid.

taky jsem menil vepredu kulovy cep, kdyz mi ho na geometrii utrhli a stal nejakych 550 tusim, ale to uz je asi dva roky a druhy jsem mmel vymlaceny, ten jsem menil predem a stal asi 300,- ale NEkupoval jsem to u OPLA

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Anonymní
Sunday 27 August 2006 - 17:59:16 Citovat
Host
Tak dekuji vsem za rady... Koupil sem ve stredu u Auto kelly tu tycku za 375,- a vcera vymenil a je po klepani.... parada _; _; _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2806 sec,0.2382 z toho dotazů.