• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dute bouchani pod spolujezdcovyma nohama na nerovnostech
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomis
Saturday 08 October 2005 - 21:30:59 Citovat
Host
Zdar vsichni.
Pred nedavnem se zacal i na drobnych nerovnostech ozyvat takovy duty zvuk, jako kdyz je volny nejaky cep. Cepy na kolech jsou OK, rizeni taky nove stelovane a menene, takze si myslim, ze taky OK. Spolujezdkyne rika, ze to citi jako pod nohama spolujezdce.
Co by to mohlo byt?
Jeden mechanik rikal, ze by to mohl delat ulozeni tlumice, ale nevim.
Kde co mam hledat? Dikes

Mejte se
Tomis
_________________________________________________
Opel Omega Caravan B 2,5TD
Tlumex
Saturday 08 October 2005 - 21:56:37 Citovat
Host
me to delal stabilizator! Stal 1500 na pohodu
Anonymní
Sunday 09 October 2005 - 00:25:22 Citovat
Host
To ti delal na jedny strane nebo na obou, Ja jen sestli to neni neco jineho?
Tlumex
Sunday 09 October 2005 - 09:22:37 Citovat
Host
delalo me to jen na strane spolujezdce! Takovy duty klepani /podle velikosti diry/ kery prechazelo az na duty bouchance! Zajdi do servisu musi to zvednout a prohlidnout! U me byl ten stabilizator utrzeny takze mi ho rovnou vymenili!
Od te doby klidek
Jakub
Sunday 09 October 2005 - 13:37:58 Citovat
Host
Já jsem koupil Omegu s touto závadou a byl to pomocný čep řízení, který je přesně pod spolujezdcovou podlahou. Sehnal jsem čep na vrakovišti za 500,- ve velmi slušném stavu (nový je za 1.500,-) a problém je už 10.000km pryč. Výměnu zvládne snad každý, cca půl hodiny práce. Zkus ho zkontrolovat, může to být ono, mlátilo to skoro všude a když jsem jel přes příčný práh tak to byla rána jako od desetikilové palice...
Tomis
Wednesday 12 October 2005 - 00:06:09 Citovat
Host
Tak jsem se vcera dokopal k tomu abych zajel na rampu a kouknul se poradne pod to auto. Tak kdyz mi s nim nekdo poradne zakejval tak jsem prosel vsechny klouby, z ty strany co to bylo slyset, a zjisil, ze to dela takova ta tycka co je mezi stabilizatorem a na druhym konci pripevnena k tlumici. Tak doufam, ze to je ono. Pry toto byva casta zavada.
ronin44
Wednesday 12 October 2005 - 07:23:55 Citovat
Host
jj, tycka stabilizatora riadenia. U mna bola nafigu tiez. Len som skumal cely rok, co to je
Anonymní
Wednesday 26 July 2006 - 14:50:39 Citovat
Host
Mno me to zacalo tedkons pred 14dnema delat nejsou to zadny velky rany ale takovy duty nevyrazny bouchani a je to citit i do volantu (jako kdys bybyl vykejvanej cep) takze dekuji za tip zde na foru nicmene nemoh b nekdo pro uplnyho lajka vyfotit jak ta tycka vypada ?lola ?lola ?lola Jinak mam 96omega wagoon 2,5 V6 dikes
K-P
Wednesday 26 July 2006 - 15:56:57 Citovat
Host
Tady jí najdeš:

Odkaz

Vybereš typ auta, potom vlevo klikneš na díly řízení a podvozku a díly podvozku. Je to čtvrtý obrázek s kódem lem14723. Máš i další díly.
K-P
Wednesday 26 July 2006 - 15:58:27 Citovat
Host
čtvrtý odspodu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1261 sec,0.0963 z toho dotazů.