• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
POZOR NA MOTORY X18XE a X18XE1 s RJ Simtec 70!
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka
Tuesday 04 October 2005 - 20:57:10 Citovat
Host
Mariane ale ani ostatní neberte to osobně.Mám Omegu 2,5TD
Když tak člověk pročíta různá vlákna tak všude narazí na to jaký jsou 2,5TD poruchový a jak tak sleduju tak on má každej motor něco ! Docela mi vadí když jsou tu nějaký motory haněný a přitom je jasný že každej motor je dobrej na něco jinýho.
Nicméně to co tě potkalo ti nezávidím a přeju ti aby jsi to co nejdřív a hlavně za co nejmíň vyřešil.
Marian
Tuesday 04 October 2005 - 21:10:09 Citovat
Host
To Jirka: nemam dovod nesuhlasit. Napriek tomu, ze sa tu motor X18XE1 prezentuje ako kazovy, ma k dnesku nabehanych 205000 km bez jedineho vaznejsieho problemu, menili sa v tom len klasicke suciastky na prehliadkach. Cele auto bolo doteraz v pohode. Pri 200.000 km zacala tiect klima, menil som chladic, tyzden na to odislo cidlo na klime, potom to 5000 km islo zase jak hodinky a teraz ta poprdena riadiaca jednotka... Ale vlastne ani to nie je motor, ale elektronika.
happy
Tuesday 04 October 2005 - 21:11:14 Citovat
Host
Libe, podle toho linku, co jsi posílal, tak jsme v klidu všichni, co máme X20XEV ať už před faceliftem nebo po, protože je tam buďto SIMTEC56 nebo 56.5. Simtec 70 je uveden jenom u X8XE1. Uff
happy
Tuesday 04 October 2005 - 21:13:47 Citovat
Host
no, ale koukám, dívám se a čumím, že ty samé motory X20XEV v ASTŘE G mají SIMTEC 70. Ty jo, tak to mi hlava nebere.
Marian
Tuesday 04 October 2005 - 21:14:41 Citovat
Host
Doveruj, ale preveruj. Na inych linkoch som nasiel to, co tvrdim v predchadzajucich prispevkoch. Skor si myslim, ze do toho pchali to co mali akorat k dispozicii z vyroby. Najlepsie by asi bolo otvorit to a pozriet si stitok.
Auto mam v servise, takze som do toho osobne necumel, ale RJ je vraj pod plastovym krytom niekde pri baterii.
Tlumex
Tuesday 04 October 2005 - 22:40:37 Citovat
Host
zaplat panbuch za muj kafemlejnek /jak tu nekdo ftipne napsal/ koukam ze kdyz sem narazil na opla ne prilis poruchoveho tak si ho asi dlouho necham! Budu ho rozmazlovat a hyckat! Kazdopadne drzim palce at se vse v dobre obrati!
klubo
Tuesday 04 October 2005 - 22:57:04 Citovat
Host
zlatá nafta
riwal
Wednesday 05 October 2005 - 06:46:51 Citovat
Host
Marian napsal ...
To Jirka: nemam dovod nesuhlasit. Napriek tomu, ze sa tu motor X18XE1 prezentuje ako kazovy, ma k dnesku nabehanych 205000 km bez jedineho vaznejsieho problemu, menili sa v tom len klasicke suciastky na prehliadkach. Cele auto bolo doteraz v pohode. Pri 200.000 km zacala tiect klima, menil som chladic, tyzden na to odislo cidlo na klime, potom to 5000 km islo zase jak hodinky a teraz ta poprdena riadiaca jednotka... Ale vlastne ani to nie je motor, ale elektronika.



To že motor X18XE1 není nejzdařilejší kousek jsem psal já, ale nepsal jsem, že je "kazový" a jestli si to dobře pamatuješ, tak jsem tam psal, že má problémy s řídící elektronikou - takže si moje slova jen potvrdil !

Co se týká 2.5TD se už vyjadřovat nebudu - myslim, že bylo už vše řečeno a nemá cenu to omílat.
Lib
Wednesday 05 October 2005 - 07:35:45 Citovat
Host
happy: no tak astra neni vectra, takze tam klidne muze byt jina ECU, ikdyz stejnej motor
Marian
Wednesday 05 October 2005 - 07:58:45 Citovat
Host
To Riwal: nechcel som ta chytat za slovo, ale mas pravdu.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1408 sec,0.1077 z toho dotazů.