• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ztráta klíče a DO
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 22 September 2005 - 06:53:53 Citovat
Host
Na přidání DO CarPass nepotřebuješ, stojí to okolo 500,- je to dost když si vemu, že to trvá si 20 vteřin.
jura
Saturday 01 October 2005 - 15:09:41 Citovat
Host
Petr Dedek, Email,
udělá Ti klíč nebo ti poradí jinou firmu z Olomouce,. Dedek je z Prahy
Vašek
Sunday 02 October 2005 - 13:20:36 Citovat
Host
Já jsem kupoval dálku u autorizáku cca před půl rokem. Stálo mi to 1200 (za přívěšek) a naprogramování bylo gratis. Asi jim tam ležel už dost dlouho.
Tomash
Wednesday 23 November 2005 - 09:41:06 Citovat
Host
to riwal:
jseš si jistej, že pro naprogramování nového DO nejsou potřeba Carpas kódy? Volal jsem do oplservisu (Syrovátko Semily) a tam říkaj, že musej znát kód, jenže Carpas já nemám a za zjištění kódů chtěj 700,-
Kde to dělali tobě?
riwal
Wednesday 23 November 2005 - 09:54:18 Citovat
Host
Právě proto to říkaj, že z Tebe chtěj vyrazit těch 700,-
Je to nesmysl, přidávali mi novou DO v Autotepasu Kladno, přes Adreho a CarPass k tomu tutově nepotřebuješ. Jen pichnou Tech2 do diagnostické zásuvky, zadaj model auta, zadaj přidat DO - po zmáčnutí DO začne fungovat, jak jsem psal 20 sekund a bez nějakejch kodů - ty potřebuješ pro imobilizer.
Tomash
Wednesday 23 November 2005 - 10:04:31 Citovat
Host
to riwal:
jseš si jistej, že pro naprogramování nového DO nejsou potřeba Carpas kódy? Volal jsem do oplservisu (Syrovátko Semily) a tam říkaj, že musej znát kód, jenže Carpas já nemám a za zjištění kódů chtěj 700,-
Kde to dělali tobě?
riwal
Wednesday 23 November 2005 - 10:19:02 Citovat
Host
Už jsem Ti odpověděl - na tuti kody nepotřebuješ.
Tomash
Friday 25 November 2005 - 08:34:12 Citovat
Host
díky, předchozí příspěvek se tam dostal nechtěně - aktualizací stránek.
tak klíč už mám hotový, byl jsem v Kotvě za 990,- fi. Autoklíče, pán mi nabízel i zjištění kódů z carpassu za 600,-,v servise (Opelsyrovátko Semily) chtěj 700,-, schválně zkusím zavolat i jinám, jak se budou lišit.
Když jsem se pak vracel, narazil jsem na další výrobnu klíčů (Táboritska ulice P3) a tam by mi to udělali za 900,- a po 100 metrech jsem narazil na další výrobnu klíčů, tam měli sice zavřeno, ale výrobu chipových klíčů měli na výloze. Vzal jsem si číslo, ale radši tam nebudu volat. Když už to člověk nepotřebuje, tak to najde všude......na netu jsem ale našel jenom fi.autoklíče - teda v rozumný vzdálenosti.
teď už mě ještě čeká to programování dálky - našel jsem jednu firmu v místě - MBoleslav - Fitcar, je to ale nová pobočka (jedna je už v Liberci - máte někdo zkušenost?), diagnostiku sice dělaj (cca 400,- to zase Opel v Semilech má cca 280,-), ale s tím naprogramováním DO si nejsou jistí, v softwaru nic nenašli, ale v pondělí mi to zkusej napíchnout a uvidí se.
Riwal: máš ještě konkrétnější informace o programování DO, než jsi psal? - např. v jaký části menu Tech2 to je apod? že bych jim třeba moh poradit
riwal
Friday 25 November 2005 - 08:52:42 Citovat
Host
To bohužel nemám, šlo to tak rychle, že i když jsem seděl vedle něj, tak jsem nestačil sledovat co mačká a co se objevuje na dislayi, jen se ptal na rok výroby. Pak frk frk a zmáčnul dálku a ona makala, vytrh to ze zásuvky a byl pryč - jak jsem psal trvalo to asi 20 vteřin. Jo myslim, že se během toho zapínalo zapalování, ale je to už rok a já si ho*no pamatuju.

Ale myslim, že důležitá informace je, že Ti jsou určitý firmy schopny udělat chipovej klíč k imobilizeru bez kodů CarPassu - teď nevim jestli je to dobře nebo špatně.
Když mi přitáhli veki z Němec, tak taky měla jen jeden klíč a vim, že bez kodů to nechal ten maník někde dělat a řek si za to 1100,- (byl v tom asi i benzín ). Klíč maká a jelikož čip z něj de vysunout, tak jsem zkoušel startovat bez čipu a nic, jen se to točilo a diagnostika blikala a blikala.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá lis 25 2005, 09:01 ]</span>
Anonymní
Friday 17 July 2015 - 19:45:10 Citovat
Host
v Olomouci v Pavelcakove udelaj klic a dalka na vrakaci 300-kč mne tovyšlo na 1100-kč v Olomouci Oplu nahráti za 350-kč dálky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1518 sec,0.1216 z toho dotazů.