• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Falto
Wednesday 14 June 2006 - 13:31:13 Citovat
Host
2 Yper:
Pridal som na ten link kvalitnejsie foto. Mozes sa prosim ta na to pozriet ci v bruseny pokracovat alebo nie?
Odkaz

Tie obrusene casti zdrave plechu uz chytaju hrdzu, a to som to brusil v nedelu
No nic do soboty to musi pockat.
jendak
Tuesday 12 September 2006 - 13:34:43 Citovat
Host
mel bych mensi dotazek ohledne rzi .
dle zde uvedenych navodu sem rez prebrousil, natrel penetratorem. a ted ten dotaz. Staci jeden nater toho penetratoru nebo je lepsi to jeste jednou opakovat? A protoze sem se na jednom miste (zadni dvere u prahu) probrousil az skrz plech, tak by me zajimalo jaky tmel (znacku) doporucujete? diky

VA (1.6i 1993)
Yper
Tuesday 12 September 2006 - 13:51:11 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Jendak: dej raději nátěry 2 - já to tak dělám a nechávám to vytvrdnout pak i několik týdnů!

2 Falto: sorry, ale tak nějak jsem ten Tvůj příspěvek přehlédl a nezareagoval asi tehdy, když jsi potřeboval.
Možná, ve Tvém případě, bych to vyvařil (jak píše Marťas) autogenem. Vyřízl a vyvařil. Je to dost velké! Na vraku se dí potřebný díl z bouračky sehnat - zde by to bylo tak max. 10x10 cm. CéÓčkem bych to nedělal, protože jen málokdo dovede tímhle aparátem udělat kvalitní jednolitý svár - housenku.
Nebo bych to tím CéÓčkem alespoň nastehoval a pak PB hořákem přicínoval - tak jak se dělají např. rozšířené lemy blatníků. Pokud je na tom cín, tak je to prakticky korozívně nezničitelné.
Rozhodnutí ale záleží na Tobě.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
standis
Tuesday 14 November 2006 - 22:14:07 Citovat
Host
Já mám na VeBe z r.97 taky několik rezivějících míst.Chci se zde zeptat, jak dlouhou záruku dává výrobce na karosérii VeBe 11/97?
Kolega u Fordu uspěl, ikdyž má auto dovezené z Německa, a všechny rezavé kusy mu opravili za dára.
Nemáte nějaké zkušenosti s uplatněním reklamace?
qpc
Tuesday 14 November 2006 - 22:16:50 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
standis napsal ...

Já mám na VeBe z r.97 taky několik rezivějících míst.Chci se zde zeptat, jak dlouhou záruku dává výrobce na karosérii VeBe 11/97?
Kolega u Fordu uspěl, ikdyž má auto dovezené z Německa, a všechny rezavé kusy mu opravili za dára.
Nemáte nějaké zkušenosti s uplatněním reklamace?


pokud se nemýlim,byla 6let...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


RRAAFF
Wednesday 15 November 2006 - 07:54:00 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Jo, myslím do faceliftu 99 je 6 let, pak tuším 10let. Dneska se dává už 12.
Jinak ale tyto všechny záruky jsou na prorezivění (čili díra) a nikoliv na rez povrchovou. I když by to asi možná uznali, ale to auto je starý a je k tomu potřeba pravidelně vedená servisní knížka.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
mitch
Friday 08 June 2012 - 15:32:06 Citovat
Host
Zdravím.Předem bych chtěl Yperovi poděkovat za parádní návod napsanej hlavně i pro laiky.Mám jeden dotaz a doufám že tahle diskuze není už definitivně mrtvá.Už mám střiklou barvu i lak a ted to tak za 5 dní hodlám rozleštit.A právě nevím co si pod slovem rozleštit představit.To je myšleno rukou,nebo nějakou mašinkou?Jak moc a hlavně jakým prostředkem?Někde jsem četl že je na to dobrá pasta Tempo.Poslední věc:podaří se tím rozleštěním odstranit kapičky když mi to někde trochu steklo?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1391 sec,0.1059 z toho dotazů.