• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zasekly pocitac kilometru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rhinos
Wednesday 10 August 2005 - 23:05:18 Citovat
Host
da se to nejak opravit?treba v servisu?Mam koupenou crsu z bazaru a nepocita to kilometry coz mi docela vadi pac nemuzu sledovat spotrebu...
Cichmen
Thursday 11 August 2005 - 09:04:53 Citovat
Host
A rychlost ti to meri? Jestli jo, tak ten tachal nejspis nekdo sikovne (mechanicky) pretacel na min kilometru a pritom to vevnitr doprasil... Mel jsem neco podobnyho a dal jsem to do kupy - byly vysypany klolecka. Pokud to bude hodne poskozeny, tak jedine sehnat jinej. Mas palubku s otackomerem nebo bez?
Jirka
Thursday 11 August 2005 - 11:31:51 Citovat
Host
To co popisuješ jsem zažil snad u všech mích předchozích Opelů.(Rekord,Kadett,Vectra A,Omega A) Nikdy jsem se vtom nehrabal a pak to přestalo počítat.Mám podezření, že je to tím, že jsem to vynuloval za jízdy.Vetšinou při odjezdu od benzínky.
Anonymní
Thursday 11 August 2005 - 19:41:49 Citovat
Host
ne otackomer nemam a jinak funguje vse jak ma...kolik by to tak mohlo stat?
Veverunka
Friday 14 April 2006 - 22:06:55 Citovat
Host
Ahojda
Dneska sem přišla na to samý, jako ty.
Pøestal mi počítat tacháč počet ujetých kilometrů, mám corsu B s otáčkoměrem, stalo se mi to, když sem vynulovala počítadlo, ale to sem udělala když sem stála. Taky by mě moc zajímalo co s tím
Anonymní
Thursday 03 August 2006 - 13:51:28 Citovat
Host
tak v pondeli se mi znicehonic zprovoznil pocitac kilometru:)jen sem obcas mackal to nulovani tak to zrejme jen nekde bylo kously i kdyz jefakt ze sem to uz delal x-krat a zadnej efekt to nemelo az ted:)
rhinos
Thursday 06 December 2007 - 13:13:01 Citovat
Host
tak trosku aktualizace.fungovalo to zhruba dva mesice nez jsem najel 89999 a ted uz s tim nejde zase nic delat....a protoze mam trosku strach se v tom hrabayt nema nekdo postup jakym zpusobem palubku rozebrat a podivat se co s tim?
ndefo
Thursday 06 December 2007 - 14:49:37 Citovat
Host
Pocitadlo kilometru jsem taky opravoval... a pak se to po xxx999 km seklo, problem je v tom, ze posledni kolecko, ktere se toci vlastne porad bylo za tech X let pekne vychrchlane a opotrebovane... !buch
prvnim pokusem bylo dukladne vycisteni bez rozebrani mechanizmu, coz se ale po 999 km zaseklo znova, takze jsem cele pocitadlo rozebral (pokud nejsi uplne manualne levy, tak je to celkem intuitivni rozebrat to a dat to dohromady) a posledni kolecko, jsem zamenil s prvnim a predposledni s druhym, cimz jsem problem mozna sice jen oddalil (o par set tisic km) ale funguje mi to bezproblemu nekolik tisic km... BTW pri te prilezitosti me autocko samozrejme o XXXXX km omladlo !_; a vzhledem k tomu ze jsem to udelal ¨temer hned po koupi, vim konecne presne kolik jsem s nim uz najel JA : akorat na evidencce se trosku divili

pokud bys chtel jit do vlastnorucni opravy a chtel vylozene navod jak to cele rozebrat, tak muzu povzpominat jake uskali to sebou cele neslo...
Rhinos
Thursday 06 December 2007 - 20:50:31 Citovat
Host
no uz sem si stahnul prirucky jak na to tady z fora ale nejaky realny zkusenosti by se docela hodily:)
Rhinos
Monday 10 December 2007 - 15:27:16 Citovat
Host
Tak jsem se snazil o demontaz za asistence knizky jak na to ale jsem lehce na rozpacich.v demontazi mi vadi kryt pod volantem kde jsem sice spodni tri srouby demontoval ale vypada to ze tam jsou jeste dva jakoby zepredu a k tem nevim jak se dostat:(

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1637 sec,0.1355 z toho dotazů.