• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
OMEGA RADICI PAKA
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
johny
Monday 17 September 2007 - 06:13:55 Citovat
Host
jakub-ko: nechceš prodat tu starou originál řadičku?
freez
Monday 17 September 2007 - 19:29:30 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tu hlavici jsem měnil minulej tejden a určitě na to nemusíš brát žádnou flexu nebo pilku __; nad redukcí zpátečky je opravdu jen tisíci hran na kterém je to dost fest naražené resp sundáš tu gumovou/plastovou hlavici a bud se ti to povede sundat celé i s vnitřkem a nebo ti tam zbude plastovej nebo hliníkovej kousek ten stáhneš kleštěmi ale taky drží fest . Jedinej problém je že si musíš "abys neměl problém " koupit hlavici pro auta s redukcí zpátečky , jako je opel nebo renault je kratší a hlavně má dole místo právě pro tu redukci " ten kroužek co musíš zvednout když řadíš zpátečku" instalace je jednoduchá v balení je povětšinou vícero rozměrů plastových nebo hliníkových válečků a podle rozměru tisíci hranu vybereš ten správnej a natlačíš ho na tisíci hran , pak už jen nasadíš novou hlavici a dotáhneš zajišťovacím imbusem , nebo šroubkem. Klidně to nafotím , ale bohužel mám teď auto u Prazdroje a tak musíš počkat až ho dovezu ?lola Jinak se s tím jezdí dobře, líp mi ta hlavice padne do ruky , mám tam tuto
Odkaz

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1833 sec,0.1513 z toho dotazů.