• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna baterie v klíčku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maniac
Thursday 21 July 2005 - 08:27:54 Citovat
Host
ahoj všichni opláci nevíte jak bych měl postupovat při výměně baterie v klíčku?
a ještě jedna věc jaký je rozměr stěračů předního skla na vebe?děkuji
Anonymní
Thursday 21 July 2005 - 13:36:40 Citovat
Host
Nejdřív jsem ho rozloupl, abych zjistil typ baterie (možná CR 2025?). Fakt už nevím. Potom jsem ji koupil a rozbalil, znovu rozdělal klíček a přehodil. Myslím, že je tam dostatečný čas než se ti něco vymaže. Přesto jsem to udělal co nejrychleji.
V "Jak na to" jsem rozměnry nenašel
maniac
Thursday 21 July 2005 - 13:41:24 Citovat
Host
2:anonymní díkes chci se zeptat a co by se mohlo vymazat?
a jak si ho rozloupnul? vím že na jedné straně je taková jamka na šroubovák tak to asi zmáčknout...nevím ale zkusím
biL
Friday 22 July 2005 - 08:41:36 Citovat
Host
Do tý jamky nacpeš šroubovák a pootočíš. Samotný klíč povyleze, a zůstane ti v ruce kvádr s dálkou, baterkou a immobilizerem. Ten rozloupneš na půl a ejhle, je tam baterka. Po výměněn baterky bude s největší pravděpodobnosti potřeba udělat synchronizace. Sedneš do auta, otočí klíčkem do polohy I, teda aby ti svítili budíky a zamkneš dálkou, auto se zamkne a odemkne. Tím by měla být synchro hotová.
happy
Friday 22 July 2005 - 09:50:40 Citovat
Host
Ad biL: je to tak, ještě navíc bych doplnil, že se jedná o baterku CR2032 3V, při výměně pozor, je to ciltivé na manipulaci, aby ti nevznikl na plošňáku studeňák, pak to rádo kraví. Když tak proletovat... Co se týká programování, tak to je zapotřebí udělat, pokud se vybije NVRAM v dálce, To znamená, že pokud výměnu stihneš do nějakých 2-3 minut, tak nic nesynchornizuješ a pošlape to furt stejně. Když to necháš venku 5 minut, tak dle návodu výše. Ještě upřesnění, programovací mod v poloze I. klíčku, kdy svítí kontrolky, trvá 30 sekund. Pro sesynchornizování můžeš použít nejen tlačítko zamykání ale i odemkání. To je vše, good luck
maniac
Friday 22 July 2005 - 10:29:35 Citovat
Host
díky za odpovědi úplně vyčerpávající snad to zvládnu mějte se krásný víkend
Yper
Monday 01 August 2005 - 09:47:36 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, já jsem s tím synchronem a vymazání paměti celkem na vahách, bo manželka nedávno příšla s tím, že nejde dálkáč.Zkoušel jsem ho a ani nijak nezablikal (asi v kabelce ho měla nějak zmáčknutý a baterie se vybila). Nešel ještě ani za hodinu poté.Nechal jsem ho takhle dva dny a najednou se baterie nějak vzpamatovala a tak jsem zkusil odemknout a nastartovat a vše fungovalo jak má - takže sám nevím a jsem na pochybách jak je to s tou rychlou výměnou baterie.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
maniac
Monday 01 August 2005 - 13:43:57 Citovat
Host
čus zkoušel sem vyndat z klíčku baterii podařilo se a nechal sem to asi tak půl hoďky venku pak sem jí tam vrátil zpět a vše fungovalo tak jak má odemklo se to v pohodě nastartoval sem to v pohodě... takže také nevím na co ta synchronizace je jinak sem samo zkoušel zasunout klíček do zapalování zavřít dveře a stisknout zamykání a nic prostě se nic nedělo dioda svítila ale nic nezamklo ale když sem vyndal klíč ze zapalování tak se to zamklo takže takový můj příspěvek.... můžete klidně reagovat budu rád...čus
psterth2
Thursday 16 March 2023 - 17:23:51 Citovat
Host
Yper napsal ...

No, já jsem s tím synchronem a vymazání paměti celkem na vahách, bo manželka nedávno příšla s tím, že nejde dálkáč.Zkoušel jsem ho a ani nijak nezablikal (asi v kabelce ho měla nějak zmáčknutý a baterie se vybila). Nešel ještě ani za hodinu poté.Nechal jsem ho takhle dva dny a najednou se baterie nějak vzpamatovala a tak jsem zkusil odemknout a nastartovat a vše fungovalo jak má - takže sám nevím a jsem na pochybách jak je to s tou rychlou výměnou baterie.

Ja mal odpojenu velku bateriu v aute a samozerme mi nešlo dialkove , tak som vymenil baretiu 2023 v ovladaci a stale to nešlo , a tak ma napadlo pripojit velku bateriu aj tak to nešlo na cetral hoci vymena trvala 1 min. tak som tu našiel navod ako aktivovat kluč v zapalovami 1- poloha ale musel som to zopakovat tak 7-9 krat kym som to rozchodil ....,, ale dik za navod

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2966 sec,0.2493 z toho dotazů.