• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyndání displeje
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
gagarin
Sunday 03 July 2005 - 16:26:22 Citovat
Host
Kdo poradí jak vyndat palubní displej a nerozebrat pulku palubky nikde se to tady nemuľu dočíst máte s tím někdo zkuąenost
Anonymní
Sunday 03 July 2005 - 18:11:31 Citovat
Host
to bych taky rád zjitil protoľe mi půlka nesvítí
Jakub
Sunday 03 July 2005 - 19:44:45 Citovat
Host
je to docela jednoduchy postup. Nejdřív se musí odmontovat kryty slupku volntu (zespoda 3 sroubky), vypaci se krouzek okolo spinaci skrinky a oba dva kryty se odcvaknou. Dale se musí opatrně vypáčit větrací mříľky, které jsou vpravo od displeje (musí se opravdu opatrně) a pod nima jsou 2 ąroubky, kterými je přiąroubováno těleso, ve kterém jsou větrací mříľky. Nakonec stačí sundat 2 ąroubky, které drľí přístrojový panel (1 pod krytama volntu, 1 pod větracíma mříľkama), odpojit konektory a je to venku
Anonymní
Monday 04 July 2005 - 09:29:22 Citovat
Host
gagarin-díky jdu se o to pokusit
Anonymní
Monday 11 July 2005 - 12:12:44 Citovat
Host
A ten pruhlednej plast prekryvajici vsechny budiky?
Anonymní
Monday 11 July 2005 - 18:21:48 Citovat
Host
nevíte někdo kdo ty displaye opravuje někde v okolí brna?nesvítí mě tam některý řádky
Jakub
Monday 11 July 2005 - 19:05:54 Citovat
Host
to gagarin: budeš si muset připravit aspoň 1.500, v lepším případě 800, je to docela pálka. Mě to tak vyděsilo, že jsem si to radši opravil sám (sr.l jsem se stim 5 hodin ale funguje to)
Anonymní
Wednesday 13 July 2005 - 21:16:30 Citovat
Host
jak jsi to spravil sám-popiš to -dík
Jakub
Wednesday 13 July 2005 - 22:02:59 Citovat
Host
teda jako první je nutné říct, že je to opravdu strašně piplavá práce a docela jsem se bál, že už to nebude fungovat a proto chci všechny upozornit, jestli nemáte pevné nervy, radši se do toho nepouštět. Nejdřív jsem rozebral celou krabičku s displejem, vyvcaknul jsem tišťák z bílého tělesa displeje a zůstal mi jen skleněná LCD displej a tišťák, propojené vodivým páskem (celkem 170vývodů, proto ta piplavá práce). Dále jsem odloupnul vodivý pásek z tišťáku a na displeji jsem ho nechal tak jak je, protože byla porucha na straně tišťáku, což běžně bývá u těchto displejů. Poté jsem umyl z tišťáku zbytky vodivého pásku pomocí lihu, až byly spoje čistě měděné. Vodivý pásek jsem ustřihnul o cca 3mm a dále bylo nutné odstranit několik vrstev a dostat se až na tu vodivou. Na povrchu je krycí fólie, potom je nějakej lepivej nevodivej základ, se kterým mi to nefungovalo a musel jsem jej taky ostranit (taky hrůza, nejlíp to šlo gumou na papír), ale zase velmi opatrně, aby se ještě nepoškodily černé vodivé drážky, ale aby už byly očištěné až na vodivou část. Takto upravený pásek jsem nainstaloval zpátky do palubního displeje, jenom s tím rozdílem, že od výroby se tam dává průsvitný přítlačný gumový kroužek, který byl stářím vymačkaný a nedostatečně přitlačoval vodivý pásek na tišťák. Použil jsem navíc 2 obyčejné tenké gumičky a od té doby mi to spolehlivě funguje a nevypadl ještě ani jeden pixel. ((neručim za způspbené škody))
Anonymní
Thursday 14 July 2005 - 13:38:33 Citovat
Host
brr, dela to nekdo za rozumny penize (cca tisicovku) v Brne a okoli ?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1576 sec,0.1271 z toho dotazů.