• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR, kde je , jak zaslepit , co to je , proč tam je a jiné dotazy hledej zde!!!!
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
skupina
Saturday 21 May 2005 - 10:38:02 Citovat
Host
Omlouvám se vąem, ale jsem pouhý "uľivatel" Astry G r.v. 2002, motor Z 16 SE. Vzhledem k tomu, ľe auto rovněľ nepravidelně poskakuje při pomalé jízdě, dospěl jsem k závěru, ľe by se mohlo jednat o problém s EGR. Podotýkám, ľe nesvítí na palubní desce ľádná kontrolka. Asi se ptám blbě, ale mohl by mi někdo osvětlit, co to vůbec je EGR, proč se s tím vyskytuje tolik problémů a co se vyřeąí jeho zaslepením? Nejde poskakování vyřeąit jinak? Díky za odpověď. E-mail Email


[ Upraveno Sunday 23 December 2007 - 22:51:22 ]
Effe
Saturday 21 May 2005 - 10:47:20 Citovat
Host
to poskakování nemusí být důvodem ąpatného EGR ventilu,já to bohuľel pozoruju u své 1,416V taky,ale důvod neznám.Moľná starý palivový filtr.O tom EGR ventilu se tady v různých debatách dozvíą dost,ale v podstatě slouľí pro přívod části spalin zpět do sání.Je to určitě nejčastějąí Opel téma
dada
Saturday 21 May 2005 - 21:24:50 Citovat
Host
EGR přepouątí část výfukových zplodin zpět do sání čímľ se sníľí emise....nevím přesně čeho ale u nás se to neměří. K přepoątění dochází tuąím kdyľ je motor nezatíľený. Kdyľ se začne ventil zadírat tak přepoątí dýl a pozdě otvírá a pak místo čisté směsi dostane motor sračky z výfuku a cuká. Kontrolka se rozsvítí aľ kdyľ se pose.. víc. Já ho zaslepil, vymyl a promazal. Jak psal NIO točit točit točit. Teď to běhá v pohodě a necuká.
Effe
Sunday 22 May 2005 - 11:32:01 Citovat
Host
Co tím myslel točit,točit,točit?
dada
Sunday 22 May 2005 - 22:16:02 Citovat
Host
kdyľ ten ventil vyndáą tak od spodu je takový čudlík, to je přímo ten ventilek, vymyjeą dutinu benzínem, namaľeą a ventilem točíą čímľ se promázne futro a začne běhat. Já si do něj vyřízl dráľku na ąroubovák. Pak to zaslepíą a pohoda. Nový zlevnil z 5 tis na 3 a půl
MC243
Monday 23 May 2005 - 19:49:47 Citovat
Host
Co říkáte na tohle? Odkaz
Effe
Monday 23 May 2005 - 20:43:52 Citovat
Host
A ten pístek vytáhneą jak(připojením 12V )?Jestli má ten EGR číslo 5851035 tak je teď u Opla za 2610,- Nevíte jaké číslo má to těsnění pod ten ventil?
dada
Tuesday 24 May 2005 - 21:56:07 Citovat
Host
mám ten pístek zamačkávací, zalézá dovnitř tak o půl aľ jeden mm
Anonymní
Thursday 26 May 2005 - 17:23:46 Citovat
Host
co mám zaslepit u EGr ventilu ten pruľící ventilek nebo tu komůrku
pr»ka
Thursday 26 May 2005 - 20:36:27 Citovat
Host
představ se a odpovím ti jsem hold takovéj

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1182 sec,0.0905 z toho dotazů.