• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Fronteráááci
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
DJ.Tom
Friday 29 April 2005 - 22:19:37
Host
To tu není ľádný fronterák hmmm smutnééé, tak já jsme první bude někdo daląí ? &|
vvdd
Saturday 30 April 2005 - 00:54:35
Host
Nevadí, rádi ti poraděj vąichni od Corsistů po Omegisty. Kdyľ budeą řeąit problém, on se nějakej Fronterák třeba přidá.
Frontik
Monday 02 May 2005 - 10:34:08
Host
Mam ji a jezdi, dobre auto. Jakou mas?
JD
Monday 02 May 2005 - 22:43:58
Host
Frontera? Krásné auto, dobré v terénu, ale pokud bych k něčemu měl přiřadit název Opelnice, tak to bude právě Frontera. U ľádného auta mi neodcházela elektrika a čepy tak rychle, jako u Frontery. Vrchol trápení s tímto křápem jsem si zaľil před několika lety při cestě z dovolené, kdy mi nejdříve odeąla dálková světla (při noční jízdě prima), posléze viskospojka (proč ne, vľdycky se dá pustit topení a otevřít okna) a nakonec startér. Kombinace nefunkční viskospojky a startéru se pak ukázala naprosto suprovou při jakékoliv zácpě. _legion
Anonymní
Tuesday 03 May 2005 - 11:41:56
Host
Viskospojka, to mabyt prosimpekne jako co? To snad byla jina ctyrkolka. Frontera takoveto hracky jaksi nema - vis?! Jedinou spojku co Frontera ma je ta mezi prevodovkou a motorem, to ale neni visko.
No a mezi napravama nenajdej ani mezinapravovy diferak, natoz neco jako viskospojku.
Zkus si to prvne nastudovat a pak poustej bubaky
Anonymní
Tuesday 03 May 2005 - 11:45:30
Host
OMLUVA!!!! Uzjsem pochopil ze se jedna o saharu a ne o napravu, jeste jednou omluva a hlubokou soustrast.
JD
Tuesday 03 May 2005 - 23:49:42
Host
Najdi si jak má Frontera řeąené chlazení a pak z něhoho teprve dělej debila. Ale vzhledem k té omluvě se můľu leda
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1871 sec,0.1472 z toho dotazů.