• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Senator :: SENATOR :: Senator podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SENATOR Ppodvozek
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Multec
Sunday 24 April 2005 - 17:36:59
Host
Ahoj chci koupit senatora a zrenovovat ho,ale nikde nemůľu najít ty elektronický tlumiče,vąechno je bez el.regulace nevíte jestli se to dá vubec sehnat a za kolik asi? u opela počítám asi jen na závaznou a hooodně drahou objednávku... Help pleas
Anonymní
Monday 02 May 2005 - 18:13:45
Host
Nazdar Multec, pojem jako elektronické tlumiče jsem jeątě neslyąel, ale já mám v Senátoru v mot. prostoru kompresor, na zadním rameni "vahadlo s elektronikou". Ta říká, jak vysoko je "zadek" auta. Od kompresoru vedou plastové trubičky do zadních tlumičů, tlumiče se tudy nafukují vzduchem podle výąky auta, tedy - vzadu tchýně + cement = nafukuje do správné výąky. Kdyľ materiál vysypeą = auto se zvedne = elektronika "vyfoukne" tlak = auto klesne na normál. Toto pochází z USA provedení, na USA autech je to skoro na kaľdém. Pár jsem jich viděl na Senátorech, "vzduchové" tlumiče jsem zatím nekupoval, mohu ale u kamarádky, ta se s tím ľiví a předeslala cenu za 1 kus asi 8 000,-. Pro podrobnosti mi napią na mail Email ,mohu poslat i fotky. Čau Haness
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1364 sec,0.1088 z toho dotazů.