• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak vyndat rádio ze zafiry ???
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vaneon
Sunday 19 August 2007 - 13:36:27 Citovat
Host
Zdravim zafiøáky ... nemáte nìkdo zkušenost s vindáním origo rádia ze zafiry ??? nutnì bych to potøeboval ... díky za info !!!!
VlBig
Sunday 02 November 2008 - 07:21:55 Citovat
Host
Musis nejdriv povolit 4 sroubecky v kazdem rohu jeden po vymuti sroubku pak vloz nejaky drat stejneho prumeru do direk ktere byly pod sroubkama(musis do vsech direk zaroven) a zatahni za radio melo by jit s mensim odporem ven.
Martas
Sunday 02 November 2008 - 07:35:54 Citovat
Host
Nepises jestli se jedna o Zafiru A a nebo B, vyse uvedeny postup je pro A, u B uz to "dratem" jde spatne a mnohem lepsi je zajet nekam do servisu kde maji pro to urceny pripravek.
Csala
Sunday 02 November 2008 - 16:25:19 Citovat
Host
Potrebujes nieco take Odkaz
Ale ide to aj so spominanymi dratmi. Trochu sa s tym ale musis potrapit.
Rádio Zafira B
Friday 06 February 2009 - 09:34:01 Citovat
Host
Nesouhlasím, mám Zafiru B, rádio jsem pomocí zahnutých drátů párkrát vyndaval (montáž HF, protažení kabelů GPSky apod.) a jde to v pohodě. Výhodou je, že si pamatuje kód - není nutno ho znovu zadávat jako u starších Oplů.
Anonymní
Wednesday 15 September 2021 - 09:23:37 Citovat
Host
Buď můžeš tak anebo na celkovou demontáž jsou i sady klíčů. Stojí to pár kaček... sám jsem si ji kupoval v e-shopu Odkaz a je fakt perfektní.
Hynek
Wednesday 22 December 2021 - 21:21:40 Citovat
Host
Zdravím, mě s vyndáním rádia nejvíc pomohlo pořídit si nářadí na demontáž: Odkaz a svépomocí to nějak opatrně vyndat, ale někdy je lepší s tím někam zajít, aby se rádio nepoškodilo.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1715 sec,0.1370 z toho dotazů.