• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém s řazením
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
prtka
Friday 30 December 2005 - 06:40:32 Citovat
Host
Matias..je to jednoduché...tu koženku u šaltpáky vydloubneš..je tam jen nasunutá a máš před sebou kulisu na kterou můžeš koukat co dělá....já myslel že ten medvědblok je nějak přichycenéj na té řadící páce,ale není...to špatné řízení nebylo tím medvědem , byl to jenom subjektivní pocit majitele.Defenloc nevím jak je uchycený...potáhni tu koženku nahoru..jde to pěkně a uvidíš
Matias
Friday 30 December 2005 - 14:45:11 Citovat
Host
2Prtka: Je tam taková spona okolo na zp, jestli to je stejný jako u Megana, tak jsem to tam měl, Jasně že se kouknu, ale chtěl jsem vědět jestli máš vůli v šaltrpáce při zařazeným kvaltu, jestli tam je nějakej silon co by se měnil, nebo jestli řešim kraviny. _rendek
prtka
Friday 30 December 2005 - 14:58:36 Citovat
Host
Matias řešíš kraviny ne vtip...je tam silon kolovitého tvaru..nebo kulový tam je ..teď nevím je tam vůle vždy..akorát u někoho menší a u někoho větší...jak se to dostane za určitou hranici tak tam nejde 1 a 2
Matias
Friday 30 December 2005 - 16:23:01 Citovat
Host
Tak na to se taky podívám. Mám ho chvilku, myslím autí, tak všechno zjišťuju. Co má jak fungovat, proto se omlouvám, kdybych se ptal na nějakou kravinu.
Henry
Friday 30 December 2005 - 18:24:08 Citovat
Host
Mal som rovnaky problem, klb v kulise mierne vydraty a pri radeni 1 som musel zatlacit radiacu paku do podlahy. Dal som si zohnat druhu kulisu z vrakoviska, ta bola na tom este horsie.
Riesenie - rozobrat vrchnu cast kulisy - krytku, ktora drzi klb. Vycistit cely klb a ulozenie a poriadne namazat vazelinou na homokineticke klby. Klb je v takej sivej plastovej klietke, na ktoru treba pred poskladanim vrchnej krytky nasadit gumeny kruzok hruby cca 3mm a priemer si odmerajte, ten si nepamatam. Zabezpeci spevnenie klbu v klietke a po nasadeni vrchnej krytky klb nemal volu a radenie bolo presne a lahke. Zivotnost kulisy zavisi od plastovej (silon?) klietky, ta sa opotrebovava a vytvara volu klbu v kulise radenia. Nahradnu som nezohnal.

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá pro 30 2005, 06:26 ]</span>
Kubajs
Tuesday 09 April 2019 - 15:07:07 Citovat
Host
Zdravim cetl jsem diskuzi jak nastavit tahla razeni ale mam problem najit aretaci spatecky pokousel jsem se hledat v okoli vstupu tahla do prevodovky (jak je tu popsano v navodu) avsak bezuspesne... Jedine co se tomu podobalo byl otvor primo kolmo do tahla razeni prez ktery se mi to ale nepodarilo zajistit jelikoc v tahle nemuzu nalezt protiotvor... Poprosim vas otevrene mi napiste co delam spatne dekuju

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1972 sec,0.1625 z toho dotazů.