• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Stierace funguju len v jednej polohe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
teapack
Friday 02 August 2019 - 10:45:55 Citovat
Uživatel #5262
Registrován: Wednesday 17 July 2019 - 22:26:19
Příspěvků: 1
Ahojte,
Mam otazku na Opel Astra J 1.4 LPG. Problem mam uz dlhsie a je so stieracom. Ked pustim stierace do prvej polohy a druhej polohy nic sa nedeje. V prvej polohe kedze mam senzor napise ze automaticke stieranie je zapnute ale stierace sa nepustia ani ked prsi. Tiez ani po ostreknuti okna ostrekovacom sa nic nedeje. Stierace idu len v poslednej najrychlejsej polohe.
Nie je to ale moc prijemne ked stierace stale behaju tak som s tym isiel mojmu servisakovi. Ten povedal, ze meral ci ide signal do motora a povedal ze na prvych dvoch polohach nejde ziaden signal a preto je problem v packe. V original servise Opel som kupil packu ale ani po vymene sa nic nedialo.

Auto som preto dal do original servisu kde povedali ze znovu vsetko premerali a problem je v motore. Novy stoji cca 600 eur a mal by to byt podla nich na 95% ten. Ale zda sa mi to trochu velke riziko a vela penazi za motor ktory v poslednej polohe funguje vklude aj styri hodiny vkuse (vyskusane na ceste do Chortavtska).
Vo fore sa uz pisalo o tom ze v pripade problemov so zadnym stieracom treba pozriet nejaky kabel ci je pripojeny na kostru resp. ci tam nie je skrat. Mne ale funguje motor na poslednej rychlosti bez problemov preto som sa chcel aj tu opytat ci nahodou neviete co moze byt vo veci.

Dakujem za pomoc.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1356 sec,0.1131 z toho dotazů.