• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ekologická likvidace vs. auto na náhradní díly
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Conn.Andre
Friday 19 February 2016 - 17:41:55 Citovat
Uživatel #1232
Registrován: Wednesday 22 August 2007 - 08:45:46
Příspěvků: 21
Zdravím pánové,
měl bych na Vás velkou prosbu. Je nějak možné nechat auto v roce 2016 vyřadit z evidence vozidel, legální cestou, ale ponechat si ho na náhradní díly. Kde jsem se zeptal, tak člověk musí celé auto předat někomu, kdo má pověření provádět ekologickou likvidaci. Já mám omegu, kterou už nějakou dobu nepoužívám, má propadlou STK a s několika vroubky, ale věřím, že by nějakému majiteli omegy dobře posloužila jako zdroj náhradních dílů. Spoustu věcí jsem měnil za nové a nějaké včetně pár věcí na opravu mám. Jen prostě nebyl čas se tomu věnovat. Když jsem volal na ekologickou likvidaci, tak mi nabídli odvoz zdarma, ale nic za to. Prý o omegy nemá nikdo zájem. Já nevím, jak je tomu ted, ale dřív jsem každý díl docela zaplatil. Ať už nový nebo starší. Tak věřím, že jen xenonvy, servo, kompresor klimatizace a spoustu dalších věcí, které jsou v pohodě včetně motoru může někdo užít. Budu rád, když poradíte, jak to udělat. Moc děkuju P.
qpc
Saturday 20 February 2016 - 10:49:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
rozprodat díly a dát bezdomovcum železo do sberu

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Saturday 20 February 2016 - 10:50:04 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
to neřeší likvidaci,poptat se na více místech,zda ti vemou vrak bez světel atd..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Conn.Andre
Wednesday 24 February 2016 - 12:39:55 Citovat
Uživatel #1232
Registrován: Wednesday 22 August 2007 - 08:45:46
Příspěvků: 21
Dekuju za radu, ale smeroval jsemt to spis cestou, ze by mozna nekdo stal o cele to auto jako zdroj nahradnich dilu. Nikoliv jen casti. Chapu, neco bych na svetlech a tak videlal... Jen jsem mel dojem, ze za par korun, ktere videlam na castech.. By nekdo mel treba cele auto. Nic mene jsem neprisel na zpusob, jak auto legalne vyradit z evidence a pri tok si ho ponechat. Tak ze to vyresim domluvou at si to odvezou jak to je.
Anonymní
Saturday 27 February 2016 - 20:12:19 Citovat
Host
viz Odkaz

Vše co jsi jmenoval, můžeš z auta vymontovat a nejen to. Chce si jen na to najít čas a s prodejem dílů nespěchat. Že není zájem o auto, neznamená, že nebude zájem o díly.




Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2332 sec,0.2027 z toho dotazů.