• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zase spojkový válec grrrrr!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Monday 27 April 2015 - 10:40:33 Citovat
Host
Zase mně odešel spojkový válec u pedálu. Celkem čtvrtý za 70 000 km, na dvou Vectrách, dvakrát nevím jaká značka, jednou nový LPR, jednou nový ATE. Panebože je to normální??? To se jako nesmí na Vectře moc řadit, aby probůh neodešel ten pošahaný plastový nesmysl??? A to mi navíc loni odešlo hydraulické ložisko u převodovky, skoro nové, mělo 10 000 km, měnilo se se spojkou. Kdo to proboha u Vectry vymýšlel? Celkem pět závad na spojkovém okruhu za 70 000 Km, co dělám špatně? Na několika autech předtím jsem najezdil X set tisíc kilometrů bez jakékoliv takové závady na ovládání spojky. Pravda, všechna auta měla ovládání spojky lankem. Už na to nemám nervy, půjde hujda jedna rezavá do šrotu.
RRAAFF
Monday 27 April 2015 - 18:56:30 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
To je divný teda. To je Vectra B?
Já mám 250tkm a se spojkou se nikdy nic nedělalo, vše původní. A to jezdím dost město, čili řazení až až.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, stále v provozu
Škoda Fabia Combi Style MY 2022
Pavel
Monday 27 April 2015 - 19:26:58 Citovat
Host
Jj, obě dvě auta Vectra B, 2,5 V6. Na první mi odešly dva válce u pedálu, převodovka F25. Na druhé taky dva válce u pedálu, a jedno hydraulické ložisko u převodovky, a to odešlo 10000 km po komplet výměně spojky předchozím majitelem (převodovka F23). Kurňa mě už to nebaví, sice jsem se už jakž takž naučil jezdit bez spojky , ale po tom městě to není žádná sranda.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2173 sec,0.1874 z toho dotazů.