• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
B0012 - Obvod patrony nafukovacího vaku řidiče (stupeň 1), vysoký odpor
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Miloš
Tuesday 16 September 2014 - 10:34:16 Citovat
Host
Zdravím,
prosím o radu, začala se mi rozsvěcet kontrolka airbagu - někdy svítí hned po startu, někdy se rozsvítí v průběhu jízdy a zhasne, jindy ne.
Po načtení opcomem mi vyskakuje tato chyba:
B0012 - Obvod patrony nafukovacího vaku řidiče (stupeň 1), vysoký odpor

První co jsem zkontroloval byly konektory airbagu a kabel připojující se k cim, ale tam to alespoň vizuelně vypadá vše v pořádku.

Nesetkal se někdo s touto chybou? Případně budu rád za každou radu, co zkontrolovat

Děkuji Miloš
Martas
Tuesday 16 September 2014 - 13:03:16 Citovat
Host
Zprelamany draty, preruseny vedeni, poskozený airbag ... kazdopadne by to nemelo zhasinat samo to se musí přez diagnostiku, takze nelze vyloučit ani chybu ridici jednotky, pripadne jestli předchozí majitel neprepojil kontrolku na jiný obvod (třeba olej, ABS), pak by to mohlo signalizovat neco uplne jinyho (diky tomu ze to samo zhasina coz by nemelo).
p.s.
Tuesday 30 September 2014 - 18:26:31 Citovat
Host
vizuélní kontrola je naprd musíš jehlovým pilníkem opucovat kontakty konektoru a pak vemeš měřák dáš ohmy a měříš no a jak naměříš víc jak 4 ohmy je to špatně a bud seženeš jinej beg nebo se na to vykašleš a do odpojenýho konektoru nandáš 12V5W žárovičku tkzv celosklo smažeš chybu a jezdíš dál

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2087 sec,0.1842 z toho dotazů.