• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
silné kouření z výfuku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Veronika
Friday 08 August 2014 - 08:15:20 Citovat
Host
Zdravím všechny,
mám problém s autem, minulí měsíc jsem si koupila svoje první auto Opel Astra (H) GTC 1.4 16V, hned po koupí jsem ho vzala do autoservisu tam mi jen odvzdušnili brzy a doplnili klimatizaci a řekli že je auto v perfektním stavu, brzdy mi brzdí málo a klimatizace nefunguje fouká jen teplý vzduch, a aby toho nebylo málo tak se mi za poslední tři dny začalo silně kouřit při startování a jízdě z výfuku, což mě trápí nejvíc protože nevidím v zadním zrcátku auta zamnou, nevíte někdo čím to může být? díky moc za rady
Colommbo
Friday 08 August 2014 - 10:17:47 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Jestliže klima nechladí, je v ní buď opět málo náplně, tzn. že někudy uniká, anebo nefunguje správně kompresor klimatizace (notabéne je-li málo chladiva v okruhu a tedy nízký tlak, ŘJ to vyhodnotí jako stav ohrožující kompresor, jenž je aditivem v chladivu i mazán, a kompresor nesepne), chtělo by to tedy v první řadě provést opětovně kontrolu množství náplně a podle toho postupovat případně dál. Co se brzd týče, těžko na dálku radit či tipovat, doporučuju nechat udělat jejich celkovou kontrolu, ale V JINÉM SERVISU . A pokud motor po startu a při jízdě nadměrně kouří, může do spalovacího prostoru pronikat buď voda ( bílý kouř, vadným těsněním pod hlavou) nebo olej (kouř do modra, netěsnícími gufírky ventilových dříků či přes pístní kroužky, popř. opět vadným těsněním hlavy válců). Mate mě jen, že, aspoň jak to popisuješ, se stav změnil prakticky náhle, to by vypadalo fakt spíš na podfouklé těsnění hlavy. Neuvařilas motor...? Neubývá chladící kapalina nebo olej...? Jak vypadá motorový olej na měrce - je normálně tmavohnědý nebo černý nebo vypadá jak bílá káva a připomíná emulzi...? To je tvé první auto vůbec nebo jen první Opel...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
JardaB
Friday 08 August 2014 - 10:55:15 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To vypada na peknej vrak a ne auto v super stavu... Ten servis bych uz objizdel obloukem.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
qpc
Saturday 09 August 2014 - 17:23:28 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
přesně,jak psal Colombo.A odkud jsi? třeba by ti někdo okouknul a poradil..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JardaB
Saturday 09 August 2014 - 22:11:22 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To je zivot, ja dnes nechal alfu 166 JTD na Morave, aby ji dali na vrakac, spojka a nenadelas nic... Vzalo to i prevodovku a cenu opravy radsi ani neodhaduju Snad se to vejde do asistence k PR i s pujcenou octou a 800 km Kazdopadne nejede to spatne, TDI, 74kW, mezi 2100 a 2300 ot fakt zatah

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1622 sec,0.1245 z toho dotazů.