• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe problem
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Franta Vomastek
Saturday 17 May 2014 - 22:03:05 Citovat
Host
Zdravim, mel bych na moji Vectre 1.6 benzin jisty problem, a to ten, ze jsem vyradil nadobu s uhlim pod blatnikem a hadice dal do sebe, a od ty doby mi tlakuje nadrz, po otevreni to syci snad asi 5 vterin. Kdyz nahore odpojim hadici z filtru odvetrani co je za motorem tak to nedela, tudiz usuzuju, ze ten filtr asi nezavira, nebo nevim? Jak vlastne funguje ten elektrickej filtr?? Mozna proto ze to porad saje, tak to nasalo to uhli a ucpalo hadice. Poradte prosim, uz si nevim rady...
qpc
Sunday 18 May 2014 - 20:45:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
dírka do víčka nádrže 1 mm vrtáčkem to vyřeší
nebo to napoj vše nazpátek..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Franta Vomastek
Sunday 18 May 2014 - 23:37:07 Citovat
Host
Vim, ze by to dirka do vicka vyresila, ale chtel bych to prave dat do puvodniho stavu, tzn. koupit novou nadobku s uhlim, jenze to dlouho nevydrzi a uhli se opet po par dnech dostane nahoru k elektrickemu filtru odvetrani a ucpe hadice Nevim, co s tim. Shanim nekoho, kdo mi vysvetli funkci toho filtru. Nikde jsem to na netu nenasel, zadnou konkretni odpoved...
qpc
Tuesday 20 May 2014 - 23:28:07 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
uhlí se občas slepí,když se tankuje plná nádrž až po hrdlo...každopádně to uhlí by nikam do hadic cestovat nemělo,jak je možné,že ti leze z té nádobky?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Tuesday 20 May 2014 - 23:29:44 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nebo:


Filtr pro odvětrání benzínových par nádrže není levná záležitost, druhovýroba neexistuje a cena originálu je 1900,- , ovšem naklápění ani jiná manipulace při demontáži mu opravdu nevadí ! Vpřípadě jeho nefunkčnosti - silně smrdí benzínem je možné odříznout jeho dno v místě prolisu 1cm nad dnem, ne jinde!!! Objeví se prolisovaná přepážka s molitanem, ta se odpáčí a vysype se slepené aktivní uhlí, nasype se nové, upevní přepážka s molitanem, vzduchotěsně přilepí odřízlé dno a filtr jde zpátky ! Aktivní uhlí mají např. v akvaristice

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Thursday 22 May 2014 - 01:15:13 Citovat
Host
Pořád dokola se opakuju. Nádobky s uhlím jsem tam měl už asi tři a vždy se uhlí po nějaké době dostalo k hadicím a ucpalo systém.
PAVEL MARSALIK
Friday 26 December 2014 - 12:03:28 Citovat
Host
ZDRAVIM CHCI SE ZEPTAT 2KRAT SA MI STALO ZE JAK KLESNE PALIVO NA REZERVU TAK SE ROZSVITI KONTROLKA MOTORU NATANKUJI A PAK ZAS DOBRE MUZE MIT NA TO VLIV NEFUNKCNI FILTR S AKTIVNIM UHLIM DEKUJI

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1525 sec,0.1156 z toho dotazů.