• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
starty Opel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zuzka
Wednesday 19 March 2014 - 08:53:26 Citovat
Host
Zdravím všechny zkušenější jak já, mám opel Astra H 1,4, 2007 (benzin). Spokojenost celé roky, až teď poslední rok už nevím co s ní. Ze začátku po nastartování se mírně dusila a nechtěla se rozjet, ale vždy jen při prvním startu, to bylo v létě. Teď přes zimu v těch mínusech starty mnohem lepší, ale poslední dva měsíce je jedno jestli je zima nebo teplo, ale po nastartování se mi dusí při rozjezdu skoro pořád, rozjezdy jsou skákající, někdy mi i připadá, že se válce domlouvají kolich jich pojede a pak jede ok. Jen už to dělá skoro při každým startu, pokud stihne aspoň trochu motor schládnout. Dříve mi to i po nastartování zhaslo a druhé nastartování dobré, teď startuje ok,ale ty rozjezdy, kolikrát čekám, že mi ho chcípne při prvních 10 metrech. Máte podobné problémy nebo nějakou zkušenost s ní. Byla už napichlá na všech možných přístrojích, hodnoty v pořádku, vše co se dalo vyměnit je vyměněné. I jsem zkusila tankovat ten jelepší benzin.Prosím o jakoukoliv radu. Díky všem.
Anonymní
Sunday 10 January 2016 - 10:14:46 Citovat
Host
Také mám tento problém, naprosto stejný jak píšete. Již jsem navštívil tři servisy. Nikdo si s tím neví rady. A my dva nejsme sami, již se to rozebírá všude možně. Dokonce jsem četl forum, kde do majitel zafiry se stejným problémem již nasypal 30 000kč a stále problém přetrvává. No opla už nikdy.
qpc
Sunday 10 January 2016 - 12:52:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
dekujeme hostovi za jeho příspěvek a přejeme mu hodně štěstí ,jelikož asi netuší,jak poruchová jsou i auta jiných značek,která jsou stará 6-10let

zrovna toto jde u Oplů celkem dobře odhalit,ale ne každej garážovej trouba to umí..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1359 sec,0.1101 z toho dotazů.