• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
záměna motoru Z22SE za Y22xe
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Wednesday 30 October 2013 - 18:33:50 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
karel napsal ...

nechci to nějak moc řešit a dlouho se vtom hrabat,dam to do kupy a prodám ji ,kdyby nebyla tak pěkná tak ji rozprodám na díly ale je mi jí líto.nejspíš tak dopadne.to máš pravdu že je zlatý řemen.ikdyž řetěz vydrží 2x toliki ale je zase 3x dražší a ta práce s tím.



já teda nevimjak vy,ale vidim toto: Odkaz


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


wisastar
Wednesday 30 October 2013 - 22:12:00 Citovat
Host
Ja koupil rozvody za 4 tis. Nechces to prodat takhle jak to je? Kdystak se ozvy na Email
karel
Friday 27 December 2013 - 16:44:57 Citovat
Host
Zdravím,tak jsem to dal do kupy a jezdí v pohodě,sehnal jsem nový napínák a vodící lištu + řetěz za 1000kč,kdž jsem to začal rozdělávat tak jsem se nestačil divit , byly rozsypané i druhé rozvody vyvažovacích hřídelů.takže další schánění ,dal jsem použité ale ještě pěkné vodící lišty,nastavil ,měl jsem dole i vanu raději jestli není plný zbytků rozvodů.zrovna všechno umyto .sehnal jsem i jinou udělanou hlavu za 1800kč komplet.starou lehce podkanou jsem ještě bouchnul za 2500kč,nový olej a frčí jak drak.Díky všem za pomoc jinak na netu je video o celém motoru ,takže nastavení krásně bez přípravků.
Jiřik
Sunday 29 December 2013 - 12:29:17 Citovat
Host
Tak to je malý zázrak, ty jsi na tom dokonce mírně vydělal
člověk aby spíše než řemeslnou zručnost ovládal při generálkování motoru zručnost obchodní.
Dej sem nějaké odkazy, návody, schémata.
Zajímalo by mně například, kde je umístěn regulátor tlaku paliva u motorů Z,
když není na palivové liště? Mám tam jen jednu přívodní hadici, je to bezpřepadové, jak to tedy funguje? Čerpadlo to reguluje samo?
Ondra
Monday 20 January 2014 - 16:28:18 Citovat
Host
karel napsal ...

Zdravím,tak jsem to dal do kupy a jezdí v pohodě,sehnal jsem nový napínák a vodící lištu + řetěz za 1000kč,kdž jsem to začal rozdělávat tak jsem se nestačil divit , byly rozsypané i druhé rozvody vyvažovacích hřídelů.takže další schánění ,dal jsem použité ale ještě pěkné vodící lišty,nastavil ,měl jsem dole i vanu raději jestli není plný zbytků rozvodů.zrovna všechno umyto .sehnal jsem i jinou udělanou hlavu za 1800kč komplet.starou lehce podkanou jsem ještě bouchnul za 2500kč,nový olej a frčí jak drak.Díky všem za pomoc jinak na netu je video o celém motoru ,takže nastavení krásně bez přípravků.


Zdravím Karle,můžeš sem dát odkaz na to video o nastavení rozvodů na motoru? díky
Anonymní
Friday 21 March 2014 - 19:25:11 Citovat
Host
zadej na netu kod motoru z22se a vyběhne ti video.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1985 sec,0.1461 z toho dotazů.