• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cepy rizeni - demontaz
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
toskey
Sunday 01 July 2012 - 21:01:04 Citovat
Host
Ahoj, mám problém, před rokem jsem měnil pomocný čep řízení za nový, protože to vrzalo jak svin. Po výměně,byl klid na pul roku. No a po pul roce to zase začalo vrzat samozřejmě s vyšší teplotu ještě víc. Tak s tím laboruju,měl jsem to rozebraný ,namazal jsem to plastickým mazivem A00 a stejně ta kur.. vrže. Už se stydím před barákem parkovat... Poradíte mi proč to nevyrdželo ani pul roku ten novej čep? Není tam nějakej speciální postup montáže tý páky, momenty nebo něco jinýho? Ještě bych zkusil, popřípadně výměnu ty gumy a plechu jak psal Jardab, že koupil jen tu část za rozumný peníz,nevíte kde se to dá sehnat?. Novou páku za 1200 se mi nechce kupovat.
JardaB
Sunday 01 July 2012 - 21:08:58 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jde o to, jestli to bylo namontovano (utazeno) v zakladni poloze, cili na kolech a rejd rovne. Taky to mohl byt smejd, lisovat jen pouzdro je neskutecna pakarna, ja bych uz koupil celou paku (a jednu doma mam, sehnal misan asi za 800, treba jeste dily taha )

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
toskey
Sunday 01 July 2012 - 21:23:57 Citovat
Host
Utahovaný to bylo na zemi.Kupoval jsem Febi. Stojí 1600 MC a koupil jsem ho se selevou za 1200. Našel jsem na aukru asi za 550. Třeba vydží víc než značkový febi. A kde jsi sehnal ten vnítře a za kolik,že bych to ještě zkusil. Na zalisování někoho seženu.
JardaB
Sunday 01 July 2012 - 21:47:32 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
ten silentblok jsem sehnal u Odkaz, ale nebyl levny - komplet paka stala pres 2 litry a ten vnitrek asi 800-1000, uz je to dlouho. Koupil bych komplet z Polska na aukru a neresil, chvili vydrzi a pri trose stesti i dyl

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
jaja
Tuesday 02 September 2014 - 17:48:41 Citovat
Host
Zdravím pánové,jen takový dotaz na ty páky řízení,jak tady čtu,páka řízení, a pomocná páka řízen ,jsou obě stejné nebo je kažka jiná ,když už to budu dělat, že bych vyměnil obě2, omega 2,5v6 r.v.2000,dík za odpovědi
jaja
Tuesday 09 September 2014 - 19:29:17 Citovat
Host
tak jsem v sobotu dělal páku řízení,na levé straně po směru řidiče,bez stahovákun na čepy se do toho nepouštějte,musel jsm sundat i hlavní páku ze sloupku řízení a ta je na kuželu a tisicihranu.Za pomocí metrove trobky to povolilo,ale nemusíte mit strach že,se potom při montaži netrfíte na to samé místo, kde paka před tím byla,je prostě jen jedna poloha,muselo to jít do svěráku a tam to flexou rozříznout.Zpětná montáž je brnkačka.pomocnou páku jsem koupil komlet,od FEBI za 448kč,http://www.automedik.cz/autodily.html?product=34999&path,opel omega 2,5v6

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1354 sec,0.1050 z toho dotazů.