• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hřeje jen levá půlka topení
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PepaMB
Sunday 08 January 2006 - 17:30:53 Citovat
Host
Zdravim vsechny, tak mam doma C-cko, ale uz pri jizde domu se ukazalo, ze topeni jede jen na strane u ridice - vpravo to vubec netopi a jde tam jen studeny vzduch. Nesetkal jste se s tim nekdo?
Peha
Sunday 08 January 2006 - 18:12:13 Citovat
Host
svítí ti na pravo teplota na display?
PepaMB
Sunday 08 January 2006 - 20:49:15 Citovat
Host
jj, teplota sviti, jde regulovat a urcite i cidlo teploty v interieru jede, protoze se to porad snazi to vytopit, ale o to vic to zase z prava fouka studene, takze je to takovy zacarovany kruh... zkusim zitra autotech. Zraly, nebo Staigera; doufam, ze to bude jen nejaka zadrena klapka, nebo kontakt od motorku ovladani...
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne led 08 2006, 08:49 ]</span>
RBr
Monday 09 January 2006 - 09:48:51 Citovat
Host
Bych to tipoval na chybu v elektronice.....já teda mám B, ale co zkusit věc, která je psaná v manuálu pro Bčko: "synchronizaci elektronické klimatizace lze provést současným stiskem na a podržením na několik sekund tlačítka pro vypnutíá a tlačítka pro zapnutí" (= Auto).....

Taky bych možná ještě zkusil odpojení/zapojení baterky, i zde je potencionální šance, že se elketronika srovná podobně jako u ECU motoru.
Když toto nepomůže, tipoval bych to na vadnou součástku elektroniky - _rendek
PepaMB
Wednesday 11 January 2006 - 11:30:41 Citovat
Host
Takze to je spatny motorek klapky na prave strane. 2700 motorek, 2500 prace
bos
Wednesday 11 January 2006 - 11:55:38 Citovat
Uživatel #314
Registrován: Saturday 12 March 2005 - 22:25:37
Příspěvků: 138
zrovna jsem chtěl reagovat , já měl špatnou klapku na pravý straně a původní cena za opravu - výměnu byla cca 5.000,-Kč v odbornym servisu a v tom stejnym servisu to maník ne vyměnil ale opravil (vyrobil něco z plechu , vyčistil , promazal rozchodil ) a cena celkem 1.110,-Kč.
Bylo v Teplicích a před dvěma lety.Vše jsem navíc domloual telefonem , protože jsem jim to tam ráno v 8:00 dal , s kolegou jel na jednání do Prahy a odpoledne v 16:30 hod jsem si to vyzvedával.Od té doby funguje.

čus oplus bos
Opel Sintra 3.0 - LPG
Email
Vojco
Friday 09 March 2012 - 12:22:14 Citovat
Host
Zdravím,
dělá mi to to samé, topí jenom řidičova strana. Nevíte náhodou který motorek ovládá řízení teploty? díky
Vojco
Friday 09 March 2012 - 16:06:25 Citovat
Host
Tak hotovo, bylo jenom vypadlé táhlo klapky, rozebral jsem zbytečně půlku palubky
Host
Monday 01 April 2013 - 09:25:20 Citovat
Host
Vojco napsal ...

Tak hotovo, bylo jenom vypadlé táhlo klapky, rozebral jsem zbytečně půlku palubky

David
Monday 01 April 2013 - 09:30:02 Citovat
Host
Zdravím, jak se prosím dostanu ke klapkám, eventuálně k servomotorku co je řídí u Omegy 2,2 dti r.v. 2003?? Má to dvouzónový climatronic a topí jen levá strana, pravá fouká studeně. Musím sundat palubku, nebo stačí pravý kaslík a arbg??
Děkuji za radu... Kdyby někdo byl ochoten prokonzultovat po tel. tak stačí prozvonit, nebo napsat a já zavolám. Můj tel.777 550 660. Díky moc za případnou radu...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1824 sec,0.1397 z toho dotazů.