• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hands free
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Hubert
Friday 08 April 2005 - 20:23:12
Host
Potřeboval bych poradit, kde se dá v Olomouci nechat opravit hf sadu, borec co měl auto přede mnou si kablík k vedoucí k telefonu bohuľel nechal a udělal to fakt mistrovsky - ucvakl ho 2 cm od řídící jednotky...
Dallas
Friday 08 April 2005 - 21:15:56
Host
Jakou to mas HF?
Hubert
Friday 08 April 2005 - 22:54:12
Host
Na rj je: Panasonic EB-HF400, na webu jsem tenhle typ nenaąel ani na oficialních stránkách Panasonicu, jen tenhle odkaz: Odkaz
vvdd
Saturday 09 April 2005 - 03:41:58
Host
Na tohle HF zapomeň, je to silně předpotopní kus. Měl jsem ho v autě od r.1996 nebo 1997 tuąím, kdyľ Errortel jako první začal provozovat sí» GSM. Paegas v tu dobu prodával ty dotovaný Motoroly, Eurotel začal dotovat Dancally. Můj první mobil byl v tý době Panasonic G400, stál 16500,- + 5000Kč aktivace do jednoho týdne. Neuvěřitelný, ľe jo? Tohle HF je značkový a na tehdejąí dobu fungovalo bezvadně, ale jenom s Panasonicem G350 a G400. Dneska si s tim ani děti nechtěj hrát. Vyhoď to.
Jestli budeą přemýąlet o novém HF, můľu ti doporučit Parrot CK 3100. Podporuje vąechny telefony, které mají bluetooth. To ti bude fungovat s telefonem dneska i s tím co začnou vyrábět třeba za pět let, samo se to s telefonem spojí, nemusíą nic nikam strkat. Kdyľ s tím pojede třeba manľelka, bude to fungovat i jí, přestoľe má úplně jinej model....
Kompletní popis a vąechny manuály najdeą na Odkaz . Mám ho v autě a nemůľu si to vynachválit. Jenom to chce kupovat telefony, který maj bluetooth, ale to má dneska kaľdej trochu lepąí.
vvdd
Saturday 09 April 2005 - 03:56:56
Host
Pro upřesnění Odkaz
Hubert
Saturday 09 April 2005 - 11:47:03
Host
Tak to jsi mě potěąil, Parrot CK 3100 mají v Ostravě v Sectron mobilu za 4635 Kč s DPH, takľe není co řeąit. Jaký telefon pouľíváą?
vvdd
Saturday 09 April 2005 - 20:06:20
Host
Nokii 6310i a sony Ericsson T610. Ten Parrot je fakt super, já jsem to neznal, kdyľ jsem koupil Omegu, byl tam namontovanej. Myslel jsem si ľe to vyhodím, protoľe nějakej Parrot telefon vůbec neznám a určitě si to kupovat nebudu. Vůbec jsem nevěděl, jak a co s tím, takľe internet a hledat... a naąel jsem mimo jiné předchozí stánku s manuálama. Pak uľ nebylo o čem.
Hubert
Saturday 09 April 2005 - 20:15:51
Host
Jo 6310i pouľívám taky, sice nemá takové ty vymoľenosti jako bar. displej, fo»ák apod, ale vydrľí vąechno. Já omegu koupil před měsícem a půl a nalítal jsem sní uľ 6tkm (Olomouc - Ostrava) a jsem nadmíru spokojený, akorát zvedat za jízdy telefon není zrovna příjemné a zastavovat taky ne, proto jsem se snaľil to hf rozchodit. Byl jsem s tím i v servisech a vľdycky mi řekli, ľe pokud nevím co je to za typ , tak mi nepomůľou a ani jeden servisák se neobtěľoval sklopit řj, která je přímo pod nohama spolujezdce a na zadní straně je ątítek výrobce - hold povolit 2 ąroubky je těľká práce..
mates
Wednesday 13 April 2005 - 12:02:02
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Čau, taky jsem koupil Omegu s nějakým zabudovaný handsfree na Siemens, je to efektní - telefon v drľáku, ale jelikoľ jsem zastáncem SonyEricsson, tak drľák pryč, dráty schovat do tunelu a hotovo. Koupit sluchátko na bluetooth, nechat ho v autě, nikde se nic nemontuje - podle mě nejjednoduąąí.
Čest!

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1344 sec,0.1045 z toho dotazů.