• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Turbo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Saturday 03 December 2011 - 19:58:11 Citovat
Host
Pánové,prosím, dokáže někdo poradit, zda jde k motoru 2L 16v C 20 XE , 110Kw přidat turbo?
Viděl jsem již několik stejných motorů / s červeným krytem/ ,ale všude jsem četl,že tubro je u motoru C20 LET
Díky za radu
KopA
Saturday 03 December 2011 - 20:43:32 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Četl jsi správně. Přidat to lze ale určitě se to nevyplatí je lepší sehnat C20LET.

Ty motory maj stejnej řekněme blok a hlavu.

Aby jsi měl z C20XE funkční (delší dobu než pár tisíc kilometrů) motor s turbem musíš kromě turba vyměnit písty a řídící jednotku.

Jednotlivý části se budou shánět dost špatně doporučují sehnat celej C20LET (což není snadný) nejlépe se vším okolo.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Pavel
Saturday 03 December 2011 - 21:43:00 Citovat
Host
myslel jsem si něco podobného a to jsme nemuvili o brzdách a jiných nutnostech na výměnu ...
Právě mám teď před sebou inzerát na celkem pěknou calibru,ale měnil hlavu a těsnění,tak kdo ví, co to bude zač. Nechám to asi tak, bude alespoň míň pokut za rychlost
Ale děkuju za info !
Jiřik
Sunday 04 December 2011 - 11:49:13 Citovat
Host
Taky jsem to chtěl předělat, ale je třeba kromě turba taky ŘJ, svody, vačky, vstřikovače, vedení turbo-sání a vyvést olej. vedení do turba. Nic složitýho .V případě, že zůstanou původní písty musí se zvýšit okt. číslo paliva (např. LPG
Ale kde vzít tyhle díly ?????????????????
raději sháním blok 2.2 z Omegy. Má ho někdo?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1642 sec,0.1388 z toho dotazů.