• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mnohé problémy s motorem
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
FastArrow
Saturday 10 August 2013 - 22:36:38 Citovat
Host
Martas: diky

Svicky byly ok. Jeste musim vymenit ridicovou stranu.

Jeste jeden dotaz: jak poznám spatnou lambdu? Mám diagnostiku, můžu se podívat jak reaguje za jízdy live data. Jaké hodnoty by měla házet? od do. Měly by být hodnoty stejné na B1 a B2? Nebo přední a zadní lamda by měla házet stejné či podobné hodnoty?

Za studena nastartuje ok, pri pridani se dusi, jakmile se dostane do otacek je OK jakmile se zahreje je ok i pri pridani. Mam pocit ale ze nezapaluji dobre vsechny valce. Ale to uvidim jak se dostanu pod elektriku zap. modulu u ridice a vytahnu svice. U válců 1 3 5 byli svíce hezké.
jaja
Sunday 11 August 2013 - 21:19:11 Citovat
Host
musíš sundat na řidičově straně tu lištu volnoběžný ventyl a tak jsi stím nějak poradit žádná hrůza.
Colommbo
Sunday 11 August 2013 - 21:46:06 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Volnoběžný ventil tam není... Odpoj podtlakové vedení, pootoč si nalévacím hrdlem oleje o 90° doleva a vyndáš ho z ventilového víka, nebude ti překážet při vyndávání zapalovacího modulu. Práce to trochu je a přístup zvlášť k připojovacímu konektoru modulu nic moc, spolujezdcova strana je lepší, ale zvládnout se to dá...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
FastArrow
Sunday 11 August 2013 - 21:51:19 Citovat
Host
díky tak jsem udealal dokud jsem nezjistil, ze nemam spravny torx a orechem jsem nepovolil rampu. Problem je s tou elektrikou nahore - ten svazek moc nechce uhnout, tak nevim jak to půjde vytahnout. Pocitam ze uplne asi neuhne coz?

Jsem zvedavy jak to tam bude vypadat. Zjistil jsem, ze ten motor je jednoduse slaby a proto asi hodne zere. Tak jeste uvidim jake tam jsou svice, jestli nejsou zalite atd..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1675 sec,0.1302 z toho dotazů.