• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Combo rv 96. diesel - el. schéma
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lasskoun
Thursday 12 May 2011 - 10:40:42 Citovat
Host
Ještě dovětek: Kontrolka nabíjení během této cesty neproblikávala ani nežhnula.
Benchi
Wednesday 06 March 2013 - 14:54:00 Citovat
Host
Lasskoun napsal ...

Prosím moc, již přes 14 dní neúspěšně hledám el. schéma zapojení starýho Comba. Zlobí dobíjení, přestože je altík vyměněn za nový, a já nevím, kde ve vozu hledat regulátor napětí. Kde změřit, co se vlastně děje. Obdenní nošení akumulátoru domů na dobíjení mě už neba.

Díky moc!!! Email: lasskoun(zavináč)seznam.cz


čau, mám stejný problém s dobíjenim resp. žhavení cca 5.min i dele. Nevíš číslo relé kontrolky dobíjení co je na pravém sloupku vedle relé žhavení. Někdo tam dal relé ze Škodovky. Relé žhaveni jsem dal nový, repas alternátoru a pořád to zlobí.Zítra ještě vyměním čidlo chlad. kapaliny.
Opel Combo 1.7D r.v.1995
Host
Thursday 07 March 2013 - 12:06:23 Citovat
Host
Tak nový poznatek, po výměně čidla chlad. kapaliny při dosažení cca 55 stupnů vypne žhavení. Po dobu studeného motoru jede žhavení a tím pádem alternátor nedobíjí tak jak má. Auto jezdí krátké tratě tak se v zimě ani moc neohřeje a tím pádem nedobíjí. Nejde nějak snížit doba sepnutí toho čidla, aby dřive vypnulo žhavení?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1207 sec,0.0955 z toho dotazů.