• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hrúbka stabilizátora OB diesel/benzín
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mojžo
Sunday 06 February 2011 - 18:45:59 Citovat
Host
Prajem dobrý deň

Rád by som sa opýtal, či mi niekto šikovný nevie povedať, či nemá náhodou dieselová verzia 2.5TD tlustejší predný stabilizátor ako benzínová...? Niektoré vozy to tak majú
Prípadne keby že niekto také vozidlo má a bol by ochotný zmerať hrúbku toho stabilizátora, bol by som povďačný.

Ide o to, že vyhadzujem zadný stabilizátor úplne preč a dopredu by som chcel dať silnejší, pokiaľ existuje.
JOB
Sunday 06 February 2011 - 20:03:35 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tyč stabilizátoru je na přední nápravě OB stejná pro všechny motorizace. Mohu se zeptat proč jsi se rozhodl pro takové věci jaké provádíš na svém autě ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Mojzo
Monday 07 February 2011 - 08:39:27 Citovat
Host
Ďakujem za odpoveď, aspoň nemusím pátrať

Demontáž zadného stabilizátora sa mi overila ako výborná vec pre dosiahnutie lepšieho pretáčavého správania sa auta Omega B. Auto sa skôr skladá do boku. Odporúčam.

Prečo nižší podvozok, kratší diferenciál, LSD, demontáž stabilizátora...? Chcem dosiahnuť aby sa Omega B správala v drifte tak parádne, ako Omega A.

Omega A, to je jedna šmyk-kára na ktorú som nedal dopustiť, Omega B je oveľa pokojnejšia čo sa týka jazdných vlastností. Vyslovene mi to nevyhovuje. Takpovediac sa snažím jej smerovú stabilitu degradovať.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1417 sec,0.1156 z toho dotazů.