• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svíty mi kontrolka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mario02
Friday 26 March 2010 - 17:59:16 Citovat
Host
Zdravím potřeboval bych poradit před tydnem jsem si koupil opel sintru 2.2 benzin a když jedu tak celou dobu mi svíty kontrolka check vypada jako čepadlo..na prave strane dole a opcas mi se rozvíty ABS a stava se mi že když přijedu na křižovatku tak mi chcípne motor opčas mi drží volnoběch a nikdy ne....prosím o radu
Meneator
Friday 26 March 2010 - 19:41:21 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Taky mi na Sintre obcas svitila kontrolka ABS, nekdy i vypadnul tachometr. Chyba byla v konektorech prednich cidel u kol. stacilo procistit a od te doby klid. Na kontrolku CHECK staci zajet do oplu, tam ti reknou kde je chyba.
Mario02
Friday 26 March 2010 - 21:35:45 Citovat
Host
děkuji za radu.. ty konektory jsou na přrdních kolech? myslís nikde jak jsou brzdovej brzdič
Meneator
Friday 26 March 2010 - 22:22:24 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Staci sundat kolo a uz to uvidis, ty konektory jsou pricvaknuty na susplechu kotouce zespod. Jsou pekne pristupny. Tim padem k nim muze ale i vlhkost a bordel.....
Mario02
Saturday 27 March 2010 - 20:44:52 Citovat
Host
mám ješte problem displejem jak ukazuje hodiny atd. svíty mi jen pulka displeje.mužete mi poradi kde bych koupil a kolik stojí a jesli vyměna je složita? děkuji
Petr L
Wednesday 21 April 2010 - 15:42:48 Citovat
Host
Ahoj všichni. Před půl rokem jsem koupil Sintru 2,2 DTi. Zpočátku fajn, pak to přišlo. Výměna spojky, přítlačáku a ložiska, každý díl 6.000 + práce. Pak mi začla skákat hláška ABS + tachťák - stačilo vyčistit konektor.
Teď mi pro změnu vyskakuje CHECK. K tomu spadne otáčkoměr. Někdy motor za jízdy chcípne, někdy skočí do nouzáku. Občas po vypnutí motoru a asi minutě motor naběhne bez kontrolky normálně, občas s kontrolkou CHECK a na volnoběh kolísají otáčky.
Ve výpisu závad z počítače je toho tolik, že si s tím mechanik neví rady. POMOC !!!
Sintru si chci nechat, mám spoustu dětí, ale potřebuji, aby spolehlivě jezdila.
Prosím, poraďte
matin
Friday 31 December 2010 - 10:16:03 Citovat
Host
check se rovná v překladu kontrola. a to jako to čerpadlo je kontrolka řízení emisí.tady posílam nějakej překlad:
Kontrolka poruchy Service Engine Brzy Světlo ve Spojených státech nebo Check Engine Light v Kanadě je Vaše vozidlo vybaveno počítačem, který monitoruje provoz paliva, zapalování, a systémy pro regulaci emisí. Tento systém se nazývá OBD II (On-Board diagnostika-druhé generace) a má zajistit, aby emise jsou na přijatelné úrovni po celou dobu životnosti vozidla, pomáhá produkovat čistší životní prostředí. SERVIS ENGINE SOON nebo rozsvítí kontrolní žárovka motoru na znamení, že to je problém a je nutný servisní zásah. Poruchy často bude uveden v systému před jakýmkoli problémem je zřejmé. To může zabránit vážnější škody na vašem vozidle. Tento systém je navržen tak, aby vaše servisní technik pomoci při správném stanovení diagnózy jakékoli poruše. Upozornění: Pokud budete držet řízení vozidla s tímto světlem na, po chvíli, může omezování emisí nefungují dobře, může váš paliva nemusí být tak dobré, a váš motor nemusí běžet tak hladce. To by mohlo vést k nákladným opravám, které nemusí být na něž se vztahuje záruka. Upozornění:Úpravy na motoru, transaxle, výfuk, sání, nebo palivového systému vašeho vozu nebo nahrazení původního pneumatik s jinými než stejný výkon pneumatiky kritéria (TPC), může ovlivnit vaše vozidla kontroly emisí a může způsobit toto světlo no tak. Úpravy těchto systémů by mohlo vést k nákladným opravám na něž se nevztahuje záruka. To může také vést k selhání předat požadované emisní kontroly / Údržba test. Spojené státy Kanada 3 -
jaroslav
Sunday 03 July 2011 - 11:05:24 Citovat
Host
zkus vyměnit Lambdu,je výfukovém potrubí,hned ze začátku

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1378 sec,0.1103 z toho dotazů.