• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Reprosoustava BOSE
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
legionar
Tuesday 23 November 2010 - 13:08:08 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Chyba nastala u mě. A to ta že host nemůže bez povolení vložit odkaz či obrázek. Dost často se stává, že spam sem vloží odkazy, které nemá s tématem nic společného.
Když Vám to tak vadí tak já to povolují ale pak mi nepiště, že se mezi vlákny ukazují spamy a ať s tím něco udělám.




Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
valach
Friday 26 November 2010 - 14:08:11 Citovat
Host
Díky za schválení hoši. Tak co ty na to Legende? Nebo Kdokoliv jiný. Auto bylo v servise, ale nedokázali to propojit. Ta krabička nemá s rádiem ani repro nic společného, je to na osvětlení a na centrál. Teď mám zapojené zadní repro napřímo bez zesilovače a bez CD měniče. Neví někdo jestli tam má být nějaká jednotka nebo nějaké kabely vedoucí z rádia? Nemá někdo BOSE v autě? Neví někdo jak to propojit?
Valach
Friday 26 November 2010 - 14:16:49 Citovat
Host
Jo a to schéma jim taky nepomohlo. Prej tam je 30 a 15 ale není to na nic napojené. Asi to schéma nebylo správné nebo nebylo celé. Já tomu nerozumím, takže nevím.
mates
Thursday 27 January 2011 - 11:42:53 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Přesunuto z podobných vláken:
Valda napsal ...

Řešil jsem tady s Legendem zapojení repro Bose, ale nakonec to vyšumělo. Psal mi že je třeba to zapojit do konektoru X7 (v prostoru u nohou spolujezdce). Co je to za konektor? Kam vede celý kabel? Myslím, že to je ten problém. Ten konektor tam nemám. Nemáte někdo schéma toho konektoru, nebo foto, jak vypadá i s kabelem? Nemáte někdo nějaký na prodej, nebo neumí někdo udělat nějakou napodobeninu? Díky


McJOHN napsal ...

Jedná se o rozšiřující sadu kabeláže. Bývalo to v některých vozech MV6 s nejvyšší výbavou (tzn. včetně systemu Bose).Zkusil jsi se poptat na vrakovištích?
Možná někde nějaké fotky najdu, minulý rok sem to instaloval.

Zatím dávám odkaz na dokument co mám v archívu: Sound procesor kde je konektor X7 částečně popsán



Fábio napsal ...

Zdravím, nevíte někdo, kde se dá sehnat origo kabeláž k autorádiu? Je to Philips CCR 800. Nevíte někdo, jak vypadá ten kabel co se napojuje na svazek kabelů, který se táhne od BOSE zesilovače? Vím jen jak vypadá na straně, kde se spojuje kabel z rádia (nebo nevede do rádia) se svazkem ze zesilovače. Ale nevím jak vypadá na straně rádia, nebo jestli vede někam jinam. Neví někdo. Prej se dával do omeg od 1998 i když neměly BOSE. Díky. _;


McJOHN napsal ...

Zkus vrakoviště. To je asi nejjednodušší



Lexus RX 350
Honda Crosstourer
misan26
Thursday 27 January 2011 - 13:00:51 Citovat
Host
Jak poznam ze mamrepro soustavu BOSE v aute ..??
McJOHN
Thursday 27 January 2011 - 13:33:07 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
Celkem jednoduše.
1) dva bass repro v zadním platu
2) zesilovač v levém zadním blatníku
viz leták

[ Upraveno Thursday 27 January 2011 - 13:34:24 ]

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

misan26
Thursday 27 January 2011 - 15:03:44 Citovat
Host
tak to sem usim podivat jeslti tom am vsechny repro podle toho co tam je mam jensi nejsem jistej stema v zadu
mates
Friday 28 January 2011 - 08:26:42 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Další přesun z podobného tématu...
Valach napsal ...

Dneska jsem si dal tu práci a všehny kabely jsem zapojil a protáhl. Teď mám ovšem jiný problém. Byl k tomu kabel, nejspíš origo, protože jsem na něj napojil zadní repro v platě a zesilovač a na konci je jakýsi konektor. Pod palubkou byla krabička a v ní byly zapojené kabely, které šly nejspíš z rádia. Když jsem chtěl propojit kabel ze zesilovače a CD měniče s těmi kabely z rádia, tak jsem zjistil, že nezapadají. Co s tím? Dá se někde sehnat nějaká redukce nebo to musím dat elektrikáři, aby to nějak zprovoznil? Nebo to zvládnu sám? Jak na to? Neví někdo?



Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Valach
Tuesday 22 February 2011 - 23:44:15 Citovat
Host
Díky chlape za pdf!! Zkusím ty vrakáče. Už jsem to zkoušel na netu, jeden týpek to měl v autě, ale prej ten kabel vede někam do motorového prostoru, tak se mu to nechtělo vydělávat. Myslíš, že pokud ten kabel seženu tak bude problém to namontovat do mého auta?
McJOHN
Wednesday 23 February 2011 - 08:17:44 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
Kabelový svazek do motorového prostoru vůbec nejde. To je dezinformace
V jednom příspěvku (který sem byl přesunut z jiného vlákna) jsem dával odkaz na jiný dokument, kde je to schématicky naznačeno.
Viz. zde
Svazek jde od rádia k pravému podběhu, kde je u spolujezdce hlavní konektor a odtamtud dozadu k zesilovači a repro v platu.
CD měnič je v pravé výklopné schránce.
Pokud máš celý kabelový svazek, tak instalace by neměla být složitá. Je to vlastně rozšiřující svazek, který se jen připne k již stávajícímu podél pravé strany vozu.
když tak se ptej, dělal jsem to, tak snad si něco pamatuju

[ Upraveno Wednesday 23 February 2011 - 08:23:47 ]

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1807 sec,0.1399 z toho dotazů.